Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Élőben ismerkedésnél ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben ismerkedésnél ez manapság már zöld lámpa?

Figyelt kérdés
Online nagyon rossz a felhozatal és nagyon rossz a véleményem is. Mostantól mindenképp élőben szeretnék ismerkedni! Manapság mi számít jónak? Ha odamegyek és nem fintorog a lány, nem néz gyűlölködve vagy nem vág olyan képet mintha szorulása lenne, az már egy bíztató kezdet? Mi még az a viselkedés ahol azonnal le kell zárni az ismerkedést és otthagyni őt? Nem szeretném hogy feljelentsenek, vagy éppenséggel lefujjanak gázsprayvel. Nem nézek ki rosszul, csak jó rég nem ismerkedtem már élőben, és furák ezek a mai trendek. Meg az emberek is. Segítsetek!

#milyen arcot ne vágjon
máj. 11. 19:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha mosolyog talán,de az se garancia
máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen a mosoly az régen is mindig garancia volt. De manapság könnyen elillan a kezdeti lelkesedés. Az ismerkedés pedig elhal. Ha már nem mosolyog hanem hirtelen hülye képet vág valamire, akkor lehet még nála esélyem vagy inkább hagyjam és keressek mást?
máj. 11. 19:35
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem tudsz testbeszédet értelmezni, kérdező? Ennyire nem érted az embereket? Ennyire nem vagy képes lehántani a másik ember látványáról a te saját rávetített vágyaidat?
máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó vagyok a testbeszédben, de manapság nagyon divat lett a kétértelműség, a mixed signals, meg hogy vágyik rám de nem meri kimutatni hanem direkt az ellenkezőjét mutatja. Meg veszélyes terep lett az élő ismerkedés is, nem akarom hogy szatírnak gondoljanak. Sok olyan eset van már manapság hogy mosolyog a lány de közben utólag elmondja minden rossz zaklatónak a másikat később az interneten. Én ezt szeretném elkerülni. Szóval nem a testbeszédet nem értem én, hanem a modernkori helyzetet ami kialakult :-D
máj. 11. 19:48
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
A tanult kínai erre azt mondaná kínaiul, hogy "Ha zöld lámpát akarsz, hordj magadnál festéket", vagyis kb. hozd olyan helyzetbe, hogy ne legyen más választása, mint elfogadni téged. Ehhez kell némi morális romlottság, de az élet kvázi jutalmazza a gonoszságot, a többiek kihasználását (a leggazdagabb, legsikeresebb emberek mindig mások eltaposásával jutnak fel, nem tisztességgel, "becsületességgel", maximum van annyi pénzük, hogy elhallgattassák, aki ezt állítja róluk, jogosan), szóval csak nyugodtan.
máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem mennék oda olyanhoz, aki nem adott erre előre engedélyt. Tehát, nem teremtett hosszas szemkontaktust, nem mosolygott, esetleg szólt hozzád.

Aki a fülét bedugva telefont, könyvet olvas, gyanús, hogy nem vágyik rád, akkor se, ha odamész és adott esetben nem küld el a búsba.

máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Le leszek pontozva és majd úgyis megjelennek hamarosan azok a nők akik azt írják, hogy ők vágynának ilyesmire, de a valóság az, hogy k.rva creepy idegeneket leszólítgatni a lehetséges p.na reményében.


Egy szórakozóhelyen még oké, de minden normális emberben felvillan a lámpa, ha egy idegen odaslisszol hozzá az utcán/boltban/buszmegállóban és löki a hülye dumát. Bár én férfi vagyok, de nagyon kétségbeesettnek kell lennie valakinek ahhoz, hogy így nyomuljon idegen emberekre 😀

máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

7, hozzám ma a sorbanállás során a boltban szólt egy pasi. Ő volt előttem, felrakta az elválasztót, meg előrréb húzta a cumóját, hogy odaférjek kényelmesen. Kedvesen megköszöntem, rá mosolyogtam mert tényleg rendes volt tőle. Aztán váltottunk pár szót az élelmiszer árakról, majd ment a dolgára. Ha megvár a bolt előtt aggódtam volna. Így egy kedves kis szösszenet a napból, úgy ijesztő lett volna, mert nyíltan lekoptatni egy idegen férfit, még kedvesen is veszélyes lehet, ha nincs nagyobb tömeg körülöttünk.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy, amíg tömegben szólít le valaki, addig nem ijesztő, csak kelletlen. Ha kihalt helyen teszi, kifejezetten creepy.

máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

8.


Na igen, ezek a hétköznapi bohócok :D Igazi csicskások.

máj. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9, vagy csak jófej volt, mert neki nem telt semmibe, nekem meg segített vele. Én is ki szoktam rakni a felezőket és igyekszem úgy pakolni, hogy más is jól elférjen. Ettől nem lesz valaki bohóc. Ezek a gesztusok mindkét félnek hozzá tesznek kicsit a napjához. Szomorú, ha te ezt lenézed.
máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!