Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy buta férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy buta férfi?

Figyelt kérdés
Mikor mondhatjuk egy férfira, hogy buta? Milyen személyiségvonások kellenek ahhoz, hogy butának mondhassunk egy férfit?
2020. dec. 7. 09:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
26%

Érdekes férfiként itt azt olvasni, hogy buta vagyok, mert "farkam" van, és érzelmileg "síkhülye".


Főleg úgy, hogy ez egyértelműen egy sérült igazságérzetre adott negatív érzelmi reakció, egy harag,ami gyűlik, és gyűlik, tehát gyűl-ölet, ami nem vall túl fejlett érzelmi intelligenciára.


Főleg úgy, hogy én férfiként 22éves korom óta járok önfejlesztő csoportokba, foglalkozom aktívan önismerettel.


Én nem szeretnék veszekedni veled, nem szeretnélek bántani, csak bölcs lenne tőled végre felismerni az igazágot, mert csak magadat teszed tönkre.


Én szívesen segítek, ha tudok.

2020. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam, vannsk nagyon okos férfiak is! De kire mondják hogy buta férfi?
2020. dec. 7. 11:12
 13/24 anonim ***** válasza:
41%
A jelző mögé társított értékítélet ebben az esetben a jelzőt aktuálisan használó alanytól függ, mert a "butaság" szubjektív az eltérő szellemi képességekből adódóan.
2020. dec. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A nőkre (bizonyos nőkre) simán mondják hogy buta nő. Egy férfira mikor lehet ezt mondani? Ennyire nehéz megfogalmazni, hogy egy férfi mitől lesz buta?
2020. dec. 7. 11:31
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

Az alacsony EQ szintet nem feltétlenül párosítanám a buta jelzővel.

Attól hogy valaki nem ismeri fel a környezete érzelmi reakcióit, nem empatikus még nem feltétlenül buta. Tény, hogy az élet néhány szegmensén nehezebb boldogul, de az EQ jól fejleszthető, az érzelmi válaszok tanulhatóak (ha csak nincs valamilyen mentális problémája az illetőnek) . Attól, hogy valaki nem boldogul jól a párkapcsolatában még lehet nagyon intelligens, tanult egyén, aki kimagaslóan jó a munkahelyén.

Akkor van gond, ha az EQ és az IQ is alacsony. Na ebből a párosításból születnek a ma bálványozott alfahímek. Nem baj, ha buta, műveletlen, de legalább harsány, mindenkit sárbatipró macsó.

2020. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az a buta férfi, aki elmenekül a konfliktusok, problémák elől ÚGY, hogy át sem (tudja) gondolni, mi-miért történhetett. Csak makacs kisgyerek módjára megsértődik.

Szerintem ez a butaság jele, hogy fel sem méri ép ésszel, hogy egy vita az nem veszekedés, nem arra megy ki, hogy bárkinek is igaza legyen, hanem, hogy közös nevezőre jussunk és megoldjuk az adott problémát.

A buta férfi csak elfogadja a tényleket, ígéri, hogy változtat ő (is), gyakorlatilag meg észre sem veszi, hogy ugyanazt folytatja, ahol abbahagyja.

Buta férfi az, aki nincs tudatában azzal, mit képes nyújtani egy másik embernek, felülértékeli magát, így önző módon kapcsolatba kezd.

Viszont ez nem férfi tulajdonság, szerintem nőkre és férfiakra ez egyaránt igaz lehet.

2020. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen eq fetisiszta vagy, akkor erzelmes ferfit keresel, nem pedig okosat. Azt, meg hogy neked ki a buta, dontsd el te magad: az IQ szep Gauss-eloszlast mutat, te pedig szepen kivalasztod, hogy hany percentilisnel huzod meg a hatart amit butanak tartasz. Ugyebar a median(50 percentilis az a 100 definicio szerin), de te mondhatod hogy neked az also 25% a buta, meg azt is hogy az also 90. (szerintem amugy az also 90 az buta, de ez az en velemenyem).


Amugy emg nem rohadtul mind1?:)

2020. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
16-os válaszoló, én is hasonlóan gondolom, de ehhez bizony érzelmi IQ kell illetve annak hiánya.
2020. dec. 7. 12:03
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Buta az, aki alapvetonek gondolt dolgokat nem tud, trivialis osszefuggeseket nem ismer fel. Nemtol, IQ-tol, EQ-tol fuggetlenul.
2020. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul tetted fel a kérést, mert szerintem a buta nő férfi megfelelőjét keresed. Ez pedig nem más, mint a link férfi.


Többiek: szerintetek milyen egy nagy EQ-val rendelkező férfi?

2020. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!