Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről és hogyan tudnék beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről és hogyan tudnék beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik. Nem tudom mennyi esélyem van nála, de az biztos, hogy nem utál. Viszont nem is jön oda hozzám beszélgetni. Biztos normálisnak, jófejnek tart, de nem tudom, hogy járna e velem.


A lényeg, hogy elég félénk vagyok és nem nagyon merek odamenni hozzá.

Pár mondatot beszéltünk, 1-2 bókot mondtam, de kb. ennyi.

Azon gondolkoztam, hogy mi lenne ha nem félnék és arra jutottam, hogy ha odamennék hozzá, akkor sem tudom, hogy miről tudnék vele beszélgetni.

Van pár alap dolog amit megkérdezhetnék róla, de azokat már tudom, mert sok közös ismerősünk van.


Miről lehetne beszélgetni? Hogy menjek oda?

Dícsérjem meg vagy csak kérdezzek valamit?

Azt sem akarok, hogy az egyész egy ilyenfajta kérdezgetős interjú legyen.

Milyen tanácsot tudnátok adni?



2020. dec. 10. 17:56
 1/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Fordítsd meg. Ő miről tudna veled?

HA elviekben, egy párt tudnátok alkotni, sok közös téma is kellene hogy legyen....

2020. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, és hogy tanuljak meg kommunikálni?

Vannak beszédesebb és zárkózottabb emberek.

Van aki nyitottabb és van aki visszahúzódó típus.

Ezeken mégis, hogy lehetne változtatni?

2020. dec. 10. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
gyakorlással, nehogy emiatt ne beszélj másokkal :D majd csak jönni fog valami. Legrosszabb esetben ezzel is tanulsz valamit a csajozásról.
2020. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!