Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél 130 kilós 2 méter...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél 130 kilós 2 méter feletti pasival?

Figyelt kérdés

földönkívüli beütésem van. "boy, you are an alien.."


F/30


2020. dec. 11. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A beütés stimmel, de nem földönkívüli eredetű. Amúgy boldog születésnapot, látom, betöltötted a 30-at.
2020. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
imádnám
2020. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Balázs, az arcodról készült képeken nem tűntél ilyen kövérnek.


Én is pár centi híján két méter vagyok, de csak olyan 90-95 kg.A 130 elég kemény. Gondolom részben a pia, részben meg mert nagyon szeretsz enni is.

2020. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párom 203 cm és 120 kg. Mindig is ilyen férfira vágytam és szerencsére megkaptam :)
2020. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom pont ilyen parameterekkel rendelkezik. 202 centi es 130+ kilo, nem sokkal. Felesege van es 3 gyereke. Ja es a karanten alatt rakapott a dohanyzasra is. A felszinesseg nem minden ember sajatja, bar vannak, akik magas fokon uzik.
2020. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!