Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoznátok egy ilyen férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Van egy férfi aki 8 évvel idősebb, mint én.(25 vagyok)

Régebbről ismerem de sose adtam be a derekam találkozásra.

Nagyon bejön külsőre is meg jól elbeszélgetünk és már 2x hívott “randira” de mindig vissza utasítottam...


Először is sokkal jobban néz ki, mint én(ő engem szépnek tart de valahogy nem tudom elhinni) sikeresebb(foci meg még más munkája is van), közkedvelt és hat bármilyen nőt megkap.


Tisztában vagyok nem csak nekem írhat...de valamelyik nap az egyik baratnőmnek születésnapja volt és ráirt fbkon köszöntötte meg még írt pár dolgot csak a barátnőm nem nagyon vette figyelembe, mert tudja nekem tetszik...


Tudom nem vagyunk együtt de mostmár elment a kis kedvem is, hogy legalább egyszer is találkozzunk..


Ti ennek ellenére elfogadnátok a randi meghívást??



2020. dec. 16. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit is rossz előérzeted van, azt ne nyomd el magadban. Ne találkozz vele, ha ellenérzésed van.
2020. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mégis mit gondolsz? Hogy egy jóvágású, sikeres férfi otthon üldögél, és várja, hogy a nem is olyna szép királykisasszony egyszer majd méltóztatik találkozni vele? Nyilván több nőnek írkál. Adhatsz neki azért egy esélyt, hátha mégis az derül ki, hogy hűségesen ragaszkodik majd hozzád.
2020. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BeefEater ***** válasza:
100%

Az, hogy egyszerre több nőnek ír most nem jelent semmit. Ha két jól sikerült randi után még mindig, akkor már elkezdhetsz gondolkodni rajta, hogy jó-e ez így.

Te most azt szeretnéd, hogy "hűséges" legyen hozzád, de te mindeddig csak kétszer elutasítottad.


Ha szimpatikus szerintem mondj igent neki a meghívásra és így majd kiderül.

2020. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

nem semmi ahogy le tudtok menni kutyába egy olyasvalaki miatt, akit nem is ismertek.


ez kb. 12 éves kislány szintje, ahol vagy

2020. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En ferfilelku csaj vagyok. Numeranak jo lenne, viszont semmi tobbre nem szamitanek. Mivel en elveznem a szexet es nem arra utaznek, hogy beint nekem es kielegitem ot, igy jo lenne.

Maskepp viszont pofaraeses.

2020. dec. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem először magadban kell helyretenned a dolgokat, miért nem tudod elfogadni, ha valakinek tetszel?


Leírásod/véleményed alapján ez a férfi mindenkinek csapja a szelet. Ha ez valóban így van, és nem egyéjszakás kalandot keresel, nem randiznék vele, ha viszont ebben nem vagy teljesen biztos, egy találkozás szerintem belefér. Nem kell ágybabújnod vele, randi után is dönthetsz, hogy köszönöm nem.

2020. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"csak a barátnőm nem nagyon vette figyelembe, mert tudja nekem tetszik..." Neked tetszik? Ha neked tetszik, ő meg randira hívott kétszer is, akkor mi a fenének kellett elutasítani? Értelmetlen nyűglődés a köbön.
2020. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!