Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok/ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok/ismerkednétek egy ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Lányokhoz szól a kérdés!

Dióhéjban: 26 éves vagyok, nettó 200at keresek, vidéki kisvárosban, albérletben, egyedül élek. 178 magas, borosta, barna haj, barna szem, sportos alkat. Heti 2x edzek, figyelek a külsőmre, stílusosan öltözök. Van egy öreg autóm, de legalább saját. Megtakarítás nulla. Lassan 1 éve élek itt, és barátok, haverok nulla. Munkahelyen nincsenek korombeliek, ahova eljárok, eddig nem sikerült semmi barátságot kialakítani, pedig nem vagyok egy antiszociális személy. Ha éppen nem edzek, akkor főzök, sorozatokat nézek, pihenek. 7 végén a régi haverjaimmal találkozom a szülővárosomban, de már az sme olyan mint régen.

Semmi nem tesz boldoggá, szürke napjaim vannak. Próbáltam kimozdulni, egyedül bulikba menni, tanfolyamokra, rengeteget járok strandra. De basszus alig vannak emberek mindenhol.



2017. aug. 24. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled. Max a szociális életeden kellene változtatni. Edzőteremen sincs senki akivel haverkodhatnál?
2017. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23 körül pont ilyen barátom volt. Nagy szerelem. Most már nem, de ez a korolmenyek és az idő. Harminc felett több az elvárás. Kölcsönösen, én is nyújtom, teher nélküli lakásom van, mielőtt valaki ekez, de 22 évesen életem nagy szerelme volt egy hasonló pasi.
2017. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tesóm férje ilyen volt 23-24 évesen amikor megismerkedtek, nagy köztük a szerelem, és mai napig jól megvannak, és ez már 10 éve így megy, van egy 3 éves kislányuk, és hamarosan megszületik a másik kislányuk is akit már nagyon várnak. A srácnak mai napig nincsenek barátai, de a munkatársaival idősebbek, fiatalok vegyesen velük nagyon jól kijön, sokat járnak közös programokra, amikor még nem volt gyerek addig a tesómmal jártak el minden féle helyre, sokat kirándultak, utaztak, a hétköznapjaik szürkék voltak, de elvoltak a maguk kis világában. A tesóm meg nagy party arc volt mindig is, nagyon sok barátnője van, és szinte mindig ment mindenhova még hétköznap is eljárt kisebb partykra. Én mondom neked ezek a dolgok nem olyan borzalmasak, csajozás szempontjából meg bárhol lehet ismerkedni.
2017. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Folyton siránkozol. így senkinek nem kellesz.

30L

2017. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazad van...törödjek bele, akkor tényleg minden sokkal jobb lesz
2017. aug. 24. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez lányként o/ :D
2017. aug. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

remek.. rólad semmit se tudtunk meg de minden lényegtelen dologot igen.

miért azzal kezded mennyit keresel meg milyen javaid vannak? kit érdekel? ha nem vagy ember bármennyit kereshetsz

2017. aug. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

azt tapasztalom, hogy ha a külső nem mutat semmit, akkor nem érdekli a nőket, hogy milyen vagyok belül.

Ergo ha nincs ami megfogja őket küllemre, nincs is lehetőségem megmutatni, hogy milyen vagyok.

Beszédes, jókedélyű, ámbár néha zárkózott vagyok. nehezen oldódom fel teljesen. Egy kapcsolatban megbízható vagyok, sosem csaltam meg egyik barátnőmet sem. (róluk ez nem mondható el) Kiállok az álláspontom mellett, akkor is ha ezzel vitát szítok, vagy megbántok valakit.

Valahol én akartam, hogy egyedül legyek, de sosem gondoltam, hogy ez egyszer tényleg összejön, és egy olyan emberré válok, akinek nem keresik a társaságát, aki nem "közkedvelt", valamiért sosem beszélnek velem túlzotttan szívesen.

Akár a nők sem...visszakaptam párszor, hogy a külsőm alapján sokan néznek szoknyavadásznak, megbízhatatlannak, "bárkitmegkaphat"-nak.

De ha így lenne akkor legalább 2-3 nőnek kellene sorban állnia nálam úgy vélem, ha ilyen hű de jó pasi lennék.

De nincs így, sőt, igen nehezen megy az amit már fentebb leírtam, hogy felkeltsem az érdeklődésüket.

És akkor ott van az aduász mondatuk hogy "bocs, de van barátom"...

2017. aug. 25. 07:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg ne add fel, próbálkozni kell.

Nem muszáj, hogy az embernek millió barátja legyen, attól még lehet boldog.

Nekem is tizenéves koromból maradtak meg a barátnők, örülök, ha rájuk jut elég időm.

A leírásod alapján szimpatikusnak tűnsz.

Esetleg csak nálad is az a gond, mint sokunknál, hogy egyszerűen, nem hoz össze minket az élet, azzal, akire várunk.. Hiába mozdulunk ki, keresgélünk, semmi. :-/


Esetleg próbólkozz a társkereső oldalakkal vagy ilyen témájú csoportokban a közösségi oldalakon, hátha.

Persze, csak ha nem idegenkedsz ettől.. ;-)

Hmmm... Ha pár évvel fiatalabb lennék, szívesen megismernélek. ;-)


Sok sikert!


N

29

2017. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha vannak hobbijaid, amihez nem kell társaság, akkor menthető a dolog.Ha zavar, esetleg pszichológust felkereshetsz
2017. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!