Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy kenyérarcú(szebben:cip...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kenyérarcú(szebben:cipóarcú)kerekded malackatestű lány félközepes magassarkúban-már sokadjára látom a környéken vásárolni ahol én vásárolok-de a találkozások-tök spontán/véletlen történt kellemes vággyal gondolok rá-van esélyem többre is?!

Figyelt kérdés
Úgymond nagyon tetszik.

2020. dec. 18. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Így Szilveszter környékén ez a malackatest még jól is jöhet.
2020. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan romantikus...ebből szex lesz.
2020. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jeremiás Próféta szóljon belőled -testvérnő;)
2020. dec. 18. 17:21
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezt ïgy mind el neki, ahogyan ide leírtad. Garantálom, hogy egyből szétteszi. Ja, nem. Bsználak ki az ajtón a helyében. Egy igazi bunkó pcs vagy.
2020. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%

a siker sokkal magasabban kivitelezhető,ha tőled egyel,vagy többel lejjebb lévő kasztba tartozó nő a célpont.

ez értendő külsőre,vagy társadalmi helyzetre.

úgyhogy simán próbálkozz be.


ahogy én észrevettem az elején nagyon bizalmatlanok,hogy egy ennyire jó pali próbálkozik be náluk,de kb egy hét ostrom és bevehető lesz a vár.

annyi hogy ha csak megdugni akarod,akkor legyél úriember és ne menj bele a súlyával kapcsolatos témákba.

2020. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha te vagy Micimackó, akkor tuti van nála esélyed 😉
2020. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most tetszik vagy se?


Ha tetszik, mi az hogy magassarkúban járkáló kalácsképű röfi? -.-


Gratulálok...

2020. dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha így beszèlsz róla, te szerencsètlen nyomorult, akkor legyen már benned annyi, hogy megkíméled magadtól.
2020. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a virslifarkú, izzadtgalléros-melegítős, orrszőrkilógatós fickó a malteros cipőben? Nyugi, csak egy lépés választ el! Szerintem ő is rádcuppant.
2020. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

bocs srácok a romantikámból ennyire tellett ahogy a kérdésemben írtam....

ennél kedvesebben nem tudom megfogalmazni...malacka testű alatt a busty(test)nél egy fokozattal vastagabb-kerekded fej de nagyon ami tényleg cipóra hasonlít(lehet Ő Cippóra?!?)

és tényleg félmagassarkút használ-és rózsaszín kabátban tehát a malacka illik Rá....

2020. dec. 19. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!