Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véletlen leköptem a srácot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen leköptem a srácot az első randin. Lehet még ennek folytatása? Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Elvitt egy srác a meikbe a szomszéd városba (mivel nálunk nincs, kisvárosba lakunk :( és zárva volt csam a mcdrive működött. Ezért odaállt kocsival és kértünk kaját amit úgy döntöttünk hogy megeszünk a parkba egy padon de ott meg rendőrök voltak ezért a kocsiban ettük meg. Az egy dolog hogy tökre összemorzsáztam a szép tiszta kocsiját de ráadásul amikor haraptam a szendvicsbe pont akkor mondott valami vicceset amin én nagyon elkezdtem nevetni úgy hogy a kaja már a számba volt és ahogy elnevettem magam véletlenül leköptem őt. Őt is meg a kajáját is ráadásul majdnem megfulladtam mert félrenyeltem és össze vissza köhögtem az autójába. Nyilván a kezem tele volt és nem bírtam a szám elé tartani. Szó szerint közvetlen közelről arcon köptem szegényt. Nagyon tetszik a srác és biztos voltam benne hogy nem fog elhívni és nagyon váratlanul ért ezért extrán zavarban voltam és nem tudtam viselkedni. Ha ideges vagyok sokat cigizek de az autóba azt se tudtam mert ő nem cigizik. Ti szeretnétek még ezután találkozni a lánnyal?Ti hogy reagáltátok volna le ezt a félresikerült randit? Nem győztem bocsánatot kérni. Hazavitt és adott két puszit aztán elment. Végülis mosolygott amikor ez történt szóval rem nem lesz baj...
2020. ápr. 8. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Biztos jól esett neki, főleg így járvány idején 😂
2020. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Rövidesen érezni fogod, hogyan döntött a fiú. Az eredmény két esélyes.
2020. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
basszuuus... 😂 lehet, hogy menthető a helyzet, a srác helyében nem akadnék ki, tekintve hogy véletlen volt. ha tényleg szeret, nem ezen fog múlni, nyugi
2020. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Vicces, nem akadnék ki. :)
2020. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Evés közben ugye beindul a nyálelválasztás és tele volt a szám nyállal. Tudjátok van az amikor hirtelen rátok jön a nevetés és én meg ráköptem az egészet :(
2020. ápr. 8. 20:14
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ír, bepróbálkozhatsz, hogy jössz neki egy kocsi takarítással, hátha el tudod csalni még egy találkozóra.

McDrive után a benzinkútra.

Ott sem lehet mondjuk cigizni, de amúgy sem vonzóak a füstszagú csajok.

2020. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is kiköptem a levest, mikor haver nekiállt énekelni a "lágerba, lágerba" dalt, de az tényleg nagyon vicces volt. De attól még kínos is, mivel én alapvetően modorosnak számítok. De pont ettől lett szürreális.
2020. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök vicces , és egyben nem túl gusztusos. :D

Majd írd már meg, kíváncsi vagyok lesz e új találkozó.

2020. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Haha, pont mintha a mi történetünket olvastam volna. (:

Nálunk is első randi volt, én is hihetetlenül zavarban voltam, nekem is nagyon tetszett és álomban sem gondoltam volna, hogy valaha is elhív bárhova. A különbség annyi, hogy mi kávézóba mentünk. Én valahogy félrenyéltem és a kávémat köptem rá. Először kissé lefagyott, de utána röhögtünk rajta egy jót. Akkor szörnyen kínos volt, azt hittem, megnyílik alattam a föld, de ő már 10 perccel később el is felejtette és így utólag visszagondolva, elég vicces volt a szituáció.

Ezt még követte több randi és most pedig már 4 hónaposak vagyunk!


Ha rendes srác, nem akad ki rajta, csak egy hülyeség az egész. Az is lehet, már elfelejtette ő is. És végülis nézd a jó oldalát, ez lesz a vízválasztó: ha rendes srác, nem akad fönn ezen, megérdemli, hogy összejöjj vele. Ha nem, akkor nem is kell tovább aggódnod miatta.


Szurkolok nektek! (:

2020. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hiv tobb randira akkor se ez lesz az oka.
2020. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!