Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők körében melyik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők körében melyik férfi típus a "nyerőbb"?

Figyelt kérdés
25-től 33 éves korú nők közt ismerkednék én 31 éves vagyok. Melyik a "nyerőbb" a nőknél,ha már elköltöztem otthonról és szobát bérelek vagy ha még otthon élek a szülőkkel? Ismerkedés szempontjából kérdezem. Lakást sajnos még nem tudtam venni.

2020. dec. 21. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ismerkedés szempontjából mindkettő kellemetlen, mert sosem lesz nálad privát szféra ezért a lánynál kell folyamatosan lenni, ami egy idő után zavaró lehet, de a szoba bérlés még mindig jobb, mint a szülőknél élés 31 évesen
2020. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
nekem inkább a szülők, mert a szobabérlés még rosszabb anyagiakat feltételez, pl. hogy még anyádéknál sincs hol meghúznod magad. a legjobb lenne a lakásbérlés, de talán jobb lenne nem csajozni, hanem két műszakban dolgoznod, hogy meglegyen az önerőd 35 éves korodra. nem a nő miatt, hanem saját magad miatt kell a lakás.
2020. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Ha egy 1,5 szobás panelban lakik a szüleivel, akkor inkább a szobabérlés. Ha családi házban, ahol rendesen el lehet vonulni(esetleg külön lakrész van, vagy kétszintes a ház) akkor inkább ott lakjon,legalább tud spórolni.
2020. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
ház 31 évesen azért ha szobát bérel az mégiscsak jobb...
2020. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Mindkettő kellemetlen, de legalább ha szobát bérelsz, több magánéleted van, mintha anyu alszik a szomszéd szobában.


Mondjuk nekem tökmindegy, van saját lakásom. Annak, akinek nincs viszont, anyuka és apuka jelenléte kifejezetten szívás tud lenni attól függően, hogy milyenek a szüleid. Én eddig nem sok fiús anyát ismertem, aki értelmes lett volna és kvázi barátiasan közeledett volna hozzám, nem pedig szabályokkal, okoskodással, kotnyeleskedéssel és szarkavarással. Szóval ha abból indulok ki, milyen szülei vannak a fiú barátaimnak, exeimnek vagy épp a páromnak, minél kevesebbet tudnak rólam és látnak belőlem, annál jobb. Akkor milliószor inkább a lakótársak...


25N

2020. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok nálam a szülőkkel élés sem, ha az a viszony egészséges - tehát nem pumpolja a szülőket, elszakadt már a köldökzsinór és anyuci nem bejárónőként van jelen a gyerek életében, aki még a popóját is kitörli. Viszont ismerkedés szempontjából előnyösebb az, ha vki egyedül él, még ha így kevesebb pénzt is tud eltenni. Én nem várom el a saját lakást amúgy sem. De pl. nem kell máshoz alkalmazkodnia (és nekem sem, ha áthív), nem kínos nála szexelni, nagyobb valószínűséggel tanulta meg azt, hogy milyen egy háztartást vezetni, takarítani, mosni, valszeg elég önálló.
2020. dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy szobabérlés az opció... jobb esetben azért kortársakkal van egy lakásban, nem idősebbekkel. Azért ott könnyebb alkalmazkodni így is. És ha még esetleg van pár kínos szitu, amikor esetleg tudják, hogy épp aktus van, azért kevésbé kínos, ha 1-2 30as ember az illető, aki tudja, vagy a szülők.
2020. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Gondolom a legtöbb egyedülálló ember akinek nincs saját lakása ilyen 30-40-50 évesek és a fizetésük ilyen átlag fizetés azok inkább szobát bérelnek,mint egy teljes lakást. Jól látom?
2020. dec. 22. 16:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol bérel szobát, kinél (pl. ha van ismerőse, annál olcsóbban tud), milyen az életvitele (pl. akar-e költeni cigire, bulira, egyéb önfejlesztésre. Ha az illetőnek jó egy külkerületi, nem túl jó minőségű lakás is, és nem él nagyon lában / inkább kuporgatós, az tud egész lakást is bérelni.
2020. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

S

további bérléy

2022. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!