Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért terjedt el ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el ez a fajta viselkedés a nők körében?

Figyelt kérdés
Ha neten akárhol, legyen az közösségi oldal, fórum, stb ráírok egy lányra, és beszélgetni próbálok vele, akkor nagyon sokan, ha nem akarnak semmit, egyszerűen nem válaszolnak többet vagy letiltanak stb. Miért nem lehet egyenesen és értelmes ember módjára megmondani a másiknak, hogy bocs, de nem akarok tőled semmit. Miért kell bunkónak lenni? Tisztelet a kivételnek.

2013. márc. 12. 00:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Minek írsz rájuk?
2013. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

"nem akarok bunkónak tünni, de miért interneten éled az életedet?"


Ez tényleg necces, de sok nő a való életben is ilyen. :)

2013. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem interneten élem az életem, de attól függetlenül néha sor kerül arra is, hogy interneten veszem fel valakivel a kapcsolatot stb. És elég gyakrank ez történik. Bunkók, de hogy miért?
2013. márc. 12. 00:24
 4/37 anonim ***** válasza:
23%
A való életben is ilyenek a lányok, nők. Tapasztalom. Annyira jó dolguk van a lányoknak, hogy nekik semmit sem kell csinálniuk és csak jönnek a fiúk, hogy ők szívtelenek lettek és nem érdekli őket, hogy mekkora fájdalmat okoznak a jófiúk lelki világában. Na meg alapból úgy nevelik alányokat, hogy ők az ártatlan jó kis védtelen teremtések és a fiúk a gonosz csak lyukra játszó szörnyetegek. Szomorú, hogy épp emiatt, de egyre több jó szívű fiú van és egyre több szívtelen, érzéketlen lány.
2013. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ezek vadidegenek, vagy ismerőseid? Mert ha vadidegenre írsz rá, mondjuk facebookon, akkor ne csodálkozz, hogy azt mondja "Ki a franc ez?" és nem válaszol, hanem szevasz. Velem is előfordult már ilyen és én is a legtöbbször nem is válaszoltam, mert 1 nem ismerem 2 semmi kedvem dumálni vele 3 azt se tudod, hogy ki az, hogy a profilja megegyezik-e egyáltalán a személyével...


Ez egy teljesen érthető lépés szerintem.

Ha viszont társkereső oldalakon csinálod ezt, akkor viszont abszolút megkérdőjelezhető lépés az adott személy részéről, hiszen akkor voltaképp nem is használja az oldalt, ahol fennvan.

2013. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
3%

"Bunkók, de hogy miért?"


Ilyen a mai társadalom. Ha azzal kezdenéd, hogy sok pénzed van szertem elég sok egyből nem lenne bunkó, és primitív! :D


A nők, különösen az itthoniak azt hiszik magukról, hogy körülöttük forog a világ.

2013. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Voltak köztük idegenek is, de olyanok is akiket ismertem személyesen is. De azért az milyen már, hogy beszélsz valakivel, és egyszer csak fogja és kilép, se köszönés, se semmi. Na mind1 lehet hogy csak én húzom fel magam ilyen dolgokon. De pl ha nekem nem jön be egy csaj, akkor is elköszönök. Max nem írok rá többet.
2013. márc. 12. 00:30
 8/37 anonim ***** válasza:

bocs én visszaszoktam írni, ha így írnak rám

főleg, ha már kifejtette, egyből mit akar N

2013. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

"idegenek is"


Idegenre miért? Ez faszbuk amúgy?

2013. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is szoktak ismeretlen fiúk írni. Vissza szoktam írni, hogy "Bocsi, most nem szeretnék ismerkedni", erre pedig sokszor olyan hangnemben válaszolnak, hogy csak nézek magam elé, hogy ez most komoly...?!

Szóval van, hogy nekem sincs kedvem visszaírni, mert elég fura reakciók jönnek néha. Vagy a másik, hogy írnak, hogy mi újság, én pedig válaszolok...igen ám, csak amikor közlöm, hogy nem ismerkedem interneten kapcsolat céljából, csupán beszélgetek szimpatikus emberekkel, hirtelen már nem is vagyok olyan érdekes...szóval van, hogy inkább el sem kezdem a beszélgetést. Ez van. :D

Kár neten ismerkedni szerintem, két ilyen randim volt, egyik sem volt jó...ezért szorgalmazom inkább az élőben való ismerkedést. :D

2013. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!