Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első kapcsolat/szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolat/szakítás után mennyi idővel kezdtetek el randizni? Meddig tartott a kapcsolat? Mikor éreztétek, hogy tovább tudtok lépni? Ki szakított? (Ha szeretnéd leírni: miért lett vége?)

Figyelt kérdés

Általánosságban azóta mennyi idővel szakítás után kezdtek ismerkedni? Tudatosan teszitek, vagy majd jön valaki mentalitással? Mennyi idő telik el két kapcsolatotok között? (Itt már a komolyabb felnőtt kapcsolatokra gondolok, közös tervekkel, együttéléssel stb)

Ha már megtaláltad az igazit, ő hanyadik kapcsolatod volt?



2020. dec. 27. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

3 nap. Nincs ok időhúzásra 45 felett;)

47N

2020. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kapcsolatom után, beleértve az elsőt kb 6-9 hónap között volt valahol...
2020. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

2év kapcsolat után, most 3 hónappal a szakítás után érzem úgy, hogy belevágnék egy újba.


20/F

2020. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor elkezdett újra vikketni a csúnyám.
2020. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd ez a legtöbb embernek nem a döntésétől függ.


Van aki ha akarna se jönne össze pár éven belül még egy randi sem.

2020. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlagban szerintema komoly kapcolat vége után kb fél évvel.
2020. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első 7 évig tartott, én szakítottam, sok-sok évvel korábban kellett volna! Őszintén szólva hülye voltam, hogy nem 1 hónap után hagytam ott mikor előállt azzal, hogy rossz hatással (🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) vannak rám a barátnőim, ő vagy ők...

Teljesem mások voltunk, 1 olyan dolgot sem tudnék mondani ami közös volt bennünk, mégcsak beszélgetni sem tudtunk!

Kb 3 hét után már mással voltam, vele úgy 6 hónapja kinéztük már egymást, de addig csak pár szót váltottunk a munkahelyünkön. Az első évfordulónkon 3 hónapos volt az első gyerekünk, a 2. lassan 5 éves, 8 éve vagyunk együtt

2020. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!