Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizom egy nővel. Mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizom egy nővel. Mindketten hosszútávú kapcsolatot szeretnénk, házasságot, gyermekeket. Nagyon szimpatikus eddig. Viszont mondott valamit. Szerintetek ez teljesen normális hozzáállás, vagy erőltetett?

Figyelt kérdés

Szóval azt mondta, hogy neki van egy listája, amivel felkészül a gyermekvállalás felelősségére, és nagyon komolyan veszi. Elsőnek egy növényt (egy rovarevőt) kell életben tartania, pipa. Aztán rgy tengerimalacról kell gondoskodnia, pipa. Otthon nála éldegélnek a húsevő növény meg a tengerimalac. Aztán jön a kutya... Szóval ha összejövünk, aztán összeköltözünk, fixen együtt kell laknom egy fekete labradorral, mert olyat szeretne. Na, és ha már a kutya is jól él nála, akkor jöhet a pici.

Örülök, hogy nem veszi felválról, de ez olyan erőltetett rendszer. Biztos vagyok benne, hogy ezek nélkül is csodás anya lenne.


2020. aug. 5. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj el tőle, ha jót akarsz magadnak.
2020. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa... Miért gondolja, hogy enélkül nem lenne jó anya?
2020. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Fel akar készülni a legnagyobb felelőségre, a legnehezebb feladatra, vagy valami ilyemsit mondott.
2020. aug. 5. 11:57
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a tengerimalac nagyon jópofa, de kizártnak tartom, hogy a gyerekvállalásra felkészít. Hobbiállatnak jó, de ennyi.
2020. aug. 5. 11:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit görcsösnek tűnik, de nem nagy gond.
2020. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Anya vagyok, ezt én sem érzem át. Ha éhes a gyerek, enni adsz neki, ha koszos, megtisztogatod, a szeretetre sem kell tréning. Ezek akkor is mennek, ha nem gyakorolta tengerimalacon, nem ez a kihívás.

Ha pár hónapig éjjelente ötször felvered álmából, és a lakásból heteken keresztül csak egy kis sétára engeded ki, abból több ízelítőt szerezne a gyereknevelésről :D. De azzal meg felesleges kínozni magát az embernek, mikor még nincs rá oka (nincs gyereke).


Ettől függetlenül, ha minden másban szimpatikus a nő, akkor hajrá, ezért ne dobd, még lehet alapvetően normális. Ha jobban megismerve kiderül, hogy általában véve kiábrándítóan flúgos, majd szakítasz vele akkor. Ha meg csak ez az egy furcsa elképzelése van, úgyis rá fog jönni visszatekintve, hogy túlgondolta a dolgot.

2020. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez nagyon meredek...N
2020. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez kicsit ijesztő. És hány évig kell életben tartania a kutyát? :D Ha él 15 évet, akkor még 15 évig nem lesz gyerek? Hány éves ez a nő?


Egyébként nálam minden növény kipusztul. Állatom volt többször, normál kort értek meg, de szerintem sosem voltam igazán jó gazdi.

Ennek ellenére azt gondolom, hogy ettől lehetek jó anya. Nem hiszem, hogy ha sikerül kidöglesztenem az összes szobanövényt, akkor majd biztos a gyereknek se adok enni...

2020. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit fura, de sztem ez még olyan "dili", ami nem annyira káros, sőt még pozitív hatása is van, mert így tényleg vmennyire felkészül arra, hogy egy élet legyen a kezében, egy életért legyen felelős. Az meg hogy fekete labrador... ez ízlés kérdése, neki ez tetszik. Ha neked lenne egy kedvenc kutyafajtád, te is azt akarnád, nem egy random ebet.
2020. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Furcsa, de én látok benne logikát. Mikor lett kutyám úgy, hogy nem tudtam lepasszolni anyáméknak és teljes mértékben én voltam a gazdija, saját háztartásban, stb, nagyjából azon a ponton jöttem rá, hogy mennyire nem akarok gyereket. Pedig ez csak egy kutya, csöndes, bújós, aranyos, ráadásul ő nagyon gyorsan tanul és tényleg szófogadó, könnyebb volt vele, mint a családi kutyusunkkal anno. De egyszerűen érzem, hogy ha ezt megszoroznám akárcsak kettővel, nem érezném jól magam az életemben. És egy gyerek inkább tízszer ekkora felelősség/teher/költség.


Én a helyedben becsülném, hogy felelősségteljesen akar gyereket vállalni és nem akkor sopánkodik, mikor már nem tudja visszacsinálni. Van pár szülő ismerősöm, hatalmasakat koppantak, mikor rájöttek, milyen valójában szülőnek lenni. Olyannyira, hogy mindig rátolják valakire a gyereket meg elpasszolják táborba, napközibe és inkább dolgoznak, csak ne legyen a nyakukon.


Lehet, hogy ezt meg lehetne oldani kevésbé körülményesen is, például ha heteken, hónapokon keresztül gyerekekkel foglalkozna látástól vakulásig, de arra ez sem rossz stratégia, hogy az ember rájöjjön, mennyire el van tévedve, mikor gyereket akar a semmiből (és a semmire). Inkább egy ilyeb nő, mint egy olyan, akinek majd' kidurran a méhe, annyira nem bírja, hogy ne szüljön és minden agyát eldobja az anyai ösztöntől. Gyereket nem felindulásból kell vállalni, hanem józan ésszel jól átgondolva.

2020. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!