Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Ti elutasítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti elutasítanátok egy pasit, csak azért mert túlsúlyos?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Hölgy vagyok, és igen
Hölgy vagyok, és nem
Nem vagyok hölgy, igazából nem tom mit keresek itt
61 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nálam kizáró ok volt mindig is. Nekem jó alakom van, így nem érzem problémának, ha én is elvárom ugyanazt, valamint egy kapcsolathoz szerintem fontos a külső vonzalom is, mint a jó szexuális élet egyik alappillére. Ezt nem tudnám érezni egy túlsúlyos férfi iránt.
2020. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
A döntés nagyban függ a pénztárca vastagságától.
2020. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Kis túlsúly sosem zavart, toka, amikor nem tudja bekötni a cipőfűzőjét sem egyedül, az már problémás.
2020. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire túlsúlyos.
2020. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább attól függ, hogy oszlik el rajta a súly. Mert pl. akin mindenhol egyenletesen van, az kevésbé néz ki szarul, mint az, aki olyan, mint kedves vezérünk, hogy úgy néz ki, görögdinnyét csempészik az inge alatt.
2020. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegtől függ. Van amire még mondhatjuk, hogy mackós alkat, de lógós hasa ne legyen.
2020. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom a megismerkedésünk kor is mackós volt, de én így szeretem.
2020. dec. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Társkeresőn rádír egy nő.

155 cm 140 kg. Elutasítanád?

Ha duci vagy kezdj vele:

[link]

2020. dec. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utasítanám el mert szeretem a nagydarab,macisabb alkatot. De ugye ez csak a külső sok egyéb dolog is szàmit.
2020. dec. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Nagyban függ az elhízás mértékétől.

A kövérséget nem találom vonzónak, az meg egy másik kérdés, hogy aktív életet élek, szeretek mozogni és szeretem, ha a párom ebben társ tud lenni. Na most, ha valaki el van hízva, az általában nem mozog.

2020. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!