Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annak mi az oka, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi az oka, hogy azok a nők, akik engem elutasítanak, utána mégis jóban akarnak lenni velem?

Figyelt kérdés
Eddig 3 lányba voltam belezúgva, mind3 elutasított. Mind3ukat egyetemen ismertem meg(egyiket BSc elején, másikat BSc végén, harmadikat MSc-n) ,és az összes esetben kb. ugyanaz történt, hogy eleinte semleges volt, aztán egyre szimpatikusabb lett, fokozatosan elkezdett tetszeni, amikor azonban elhívtam randira vagy kiderültek az érzéseim, akkor mind3 esetben el lettem utasítva. Amit én rögtön kulturáltan tudomásul is vettem(még ha nagyon fájt is), viszont ezek a lányok továbbra is jóban akartak lenni velem. Mind a mai napig hébe-hóba felkeresnek engem, megkérdezik mi van velem, szinte baráti kapcsolatban vagyunk, más lányok, (akikkel csak haverok voltunk az egyetem alatt) szinte már mind eltűntek és egyáltalán nem érdeklődnek felőlem. Csak a 3 egykori szerelmem keres fel rendszeresen, pedig pont azt hinné az ember, hogy ők nem fognak keresni. Legalábbis én azokat a csajokat, akik belém voltak zúgva, de nekem nem jöttek be, soha többé nem kerestem, miután elutasítottam őket.
2017. dec. 25. 11:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ego tuning, jól érzik magukat, hogy na itt egy pasi aki rajong értük, és így építik a rájuk epekedő pasikból álló holdudvarukat is, akiket hitegetve szívességeket kérnek tőlük.
2017. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tőlem sosem kértek szívességeket.

Miután elutasítottak én már nem epekedtem értük(legalábbis nem mutattam ki).

2017. dec. 25. 11:50
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem rögtön szoktak, később, akár nem közvetlenül, indirekt módon is pl "ki tud segíteni xy dologban" facebookon, amire sok férfi "na hátha most ha segítek...", és az ego tuning még mindig megvan.

Ignoráld őket, felejtsd el, vedd ki az ismerőseid közül is. Én ezt teszem mindig.

2017. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Úgy működnek a nők általában, ha körül vannak udvarolva, magasról tesznek rád, amint egy picit elfelejted őket, hirtelen észbe kapnak, hogy "Hééééé, ő leszar engem, miért nem rajong értem már?" :D Szóval ez olyan kb. mint a tisztaság a lakásban. Amíg jelen van, senkinek fel sem tűnik, tök természetes, amikor van pár kenyérmorzsa a padlón, nem makulátlan a dolog, akkor már egyből meg van jegyezve. Ne legyél lelki szemetesláda, akit kedvükre nyitogathatnak, amikor nincs más dolguk. :D Barátkozni a kutyusokkal, cicusokkal érdemes, nővel minek, ha vonzódsz hozzá? Amondó vagyok, ha vonzódsz hozzájuk, de ők csak barátilag közelítenek, hagyd a csudába. Csak saját magadnak okoznál lelki fájdalmat, ha hallgatnád, hogy az a szemét Béla megdugta őket, aztán 2 nap múlva meg már mással flangál. Na-na, érző férfi vagy te, nem egy talonban tartott palotapincsi. :)
2017. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Így szokták a nőket is talonban tartani pár kufircra,ahogy ezek a csajok is teszik,csak téged amolyan lelki szemetesnek használnak.Mondom ezt nőként.Különben nekem ha nem kell valaki,hagyom a f..szba.Csak sajnos van pár hercegnő-szindrómás,akinek kell a rajongás,mert miért is ne.
2017. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem voltunk ott, amikor ez történt, de arra tippelek, hogy a közeledésedet, az akkori viselkedésedet utasították el, nem téged, és ezt értetted félre.
2017. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem keresem őket, nem lesem minden kívánságukat, nem vagyok a lelki szemetesládájuk, soha nem alázkodnék meg előttük. Ők keresnek engem, és nem panaszokkal meg kérésekkel keresnek, hanem a hogylétem felől érdeklődnek én csak válaszolgatok.
2017. dec. 25. 12:05
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Udvartartás. Ennyi. Ezt nem tudni egy MSc-s diplomával... Inkább tépd szét azt a papírt!
2017. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert barátzónában vagy. Az kerül oda, aki kedves, normális, de nem néz ki elég jól.
2017. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Hihetetlen mennyire negatív dolgokat látnak bele az emberek. Basszus sokkal egyszerűbb az élet. Lehet jó valakivel, de nem mint pár. És ez, hogy tudják szeretted őket teremt valami közelséget. Örülj neki, hogy ezek vannak.
2017. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!