Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Otthoni randira mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni randira mit vegyek fel és mi legyen a program?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a srácot, hétvégére megbeszéltünk egy találkozót, de mivel minden zárva van valószínűleg nálam leszünk majdnem végig. A kérdésem az, hogy mit vegyek fel? És mi legyen a program, főzzek neki valamit, utána film, vagy séta? Olyan hülyén érzem magam, mert első randim még sosem volt ilyen helyzetben :D Nektek milyen ,,covidos randi" tippetek van?
2021. jan. 6. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Zokni+szoknya kombináció nekem mindig bejött! ;)
2021. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
huuu en feloltoztem tok csinibe, magassarku,fekete kivagott ruci, erre megerkezett a pasi szetizzadt poloban, dorkóban, rövid nadrágban...:D szoval sztem a mindennapos cucc a nyero. Max egy farmer,.bluz
2021. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
ja ez meg tavaly osszel volt...
2021. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Első randi a lakásodon? Rettentő rossz kombó! El is cseszted... majd rájössz hogy miért...
2021. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Nincs kedvem az első 10 randit az utcán mászkálva tölteni, ugyanis jelenleg nincs nagyon más megoldás.. :D Gondolom arra gondolsz, hogy az első randin lesz szex és egyből nem fogom érdekelni utána. Ezzel alapjáraton sem értek egyet, de jelenleg nem is vágyok hú de komoly kapcsolatra, így azt sem bánom, ha a testiség kerül előtérbe.

2021. jan. 6. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
tanga, szex
2021. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
5. Akkor nagyon szerencsés a pasid, én csak irigykedni tudok rá! Már ha valami vékony, formás, szexi csinos nő vagy. A vékony 54 alatt értendő, a csinos sem az átlag...
2021. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

Vékony vagyok és azt mondják csinos is, de a mellem pl nagyon kicsi, ettől parázok is, hogy kiábrándító lesz

2021. jan. 7. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit mondani, nálam a címlaplányoknál kezdődik a csinos nő. Testre full sportos, vékony csukló, vékony boka és térd. Hosszú újjak, a csípővel azonos szélességű egyenes vállak...stb.
2021. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy átlagos utcai viseletet vegyél fel. De pl. poén lehet, ha előre megbeszélitek, hogy melegítőben lesztek. A programot szintén célszerű lenne megbeszélni, mondjuk hogy ha főzöl, akkor ahhoz tudjon vinni valamit, vagy ilyesmi. Szóval kommunikáció, ez a kulcs, a randipartnerednek is biztosan szokatlan ez a helyzet, nem gáz, ha megbeszélitek, hogy mi hogy legyen.
2021. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!