Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3év után ezután milyen folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3év után ezután milyen folytatás várható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel,de elrontottuk amire a napokban jöttünk rá,mikor azt mondtuk hogy vége...

Amikor elkezdtünk járni,fülig szerelmes voltam belé,és még nagyon fiatalok,de Ő a volt barátjával volt megáldva majd fél évig,mire rádöbbent a dolgokra és belém szeretett.Igen,de én addigra meguntam hogy nem foglalkozott velem,pedig kimutattam mennyire szeretem a csillagot lehoztam volna neki,de ez mind megváltozott fél év után,tudtam hogy szeretem de nem tudtam már úgy kimutatni...És itt kezdődött a gond,hogy nem törődtem vele eléggé,nem adtam meg neki azt a törődést amit minden lány megérdemel,nem ölelgettem pusziltam,ami alap lett volna,emiatt ő hisztizett féltkénykedet mert azt hitte én már nem szeretem annyira,amiatt mindig veszekedtünk...Tegnap előtt megbeszéltük hogy egy új kapcsolatot nyitunk,mindent elfelejtve.Ő azt mondta hogy szeret,és mindig szeretni fog,csak a sok veszekedés miatt a szerelem kicsit elhagyta,hiszen tudja,rengeteg mindent nekem köszönhet,amivel tisztában van és számára mindig is egy fontos ember leszek.Mikor kimondtuk hogy vége,akkor döbbentem rá mennyire is szeretem,tudjátok ahogy mondják,akkor jöttök rá mennyire szerettek valakit,mennyire fontos,amikor már elveszítitek.Nem tudok 2 percet másra gondolni csak rá,és mondta,örül annak,hogy végre a régi vagyok csak kell neki egy kis idő,hogy újra belém szeressen.

Nagyon szépen kérek mindenkit,bárkinek van tanácsa írja le,szeretném újra a lángot felébreszteni!

És szeretném ha ötleteket adnátok,hogy töltsünk egymással több időt,hol tudnánk akár egy napot együtt tölteni,hova menjünk?


Én 17/f Ő 17/L


2010. aug. 14. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
"Tegnap előtt megbeszéltük hogy egy új kapcsolatot nyitunk,mindent elfelejtve." - EZ NEM LEHETSÉGES!
2010. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,ezt az elején én is így gondoltam.

De nem feltétlen...majd 3 év telt el,és rádöbbentünk hogy ha nem úgy kezdjük ahogy,és nem úgy folytatjuk ahogy,egy árva gondunk sem lenne,a 3 év alatt boldogok voltunk,csak a sok vita miatt kerültünk erre a szitura,a vita pedig kisebb apróságokon bukott el amik folytatódtak és nagyra nőttek,de most rádöbbentünk mit nem adtunk meg a másiknak.

De ez ügyben tanácstalan vagyok,hogy jó vége lesz-e ennek,vagy nem?

2010. aug. 14. 10:37
 3/4 StephanieXx ***** válasza:

14 évesen már komoly kapcsolat???

Uh,lehet én vagyok a régi módi,de nekem ez SOK.

17 évesen volt egy komoly kapcsolatod,ez azért meredek.


De,mindent félretéve.Beszéljétek meg,és kezdjétek újra.

2010. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy nem volt eddig komoly,most kezdődne,csak ennek van így múltja,ami 14 évesen elkezdődött az csak csupán egy gyerekes viselkedés volt,de mindketten jóformán csak egymásra számíthattunk,családi és hasonló dolgok miatt,amik megegyeztek.De most hogy vége annak a korszaknak,így 17 évesen kezdődne,az új,komolyabb
2010. aug. 14. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!