Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy ha egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha egy sráccal finoman próbálom meg érzékeltetni, hogy nem igénylem a társaságát. (folytatás lent)?

Figyelt kérdés
akkor nem értik meg és tovább próbálkoznak mintha mi sem történt volna, de ha egyenesen megmondom, hogy bocsi, de nem tetszel vagy nincs kedvem találkozni, akkor meg köcsög ribanc vagyok?
2011. júl. 26. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert lassú a felfogásunk és sérti a büszkeségünket:D
2011. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
mert nyomorékok. de ez tényleg így van...
2011. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Akkor énis nyomorék vagyok :D amugy tényleg elég lassú a felfogásom ilyen téren :/ DE amikor megmondta a szemembe is nem tartotam köcsög ribancnak....csak vége lett :P
2011. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

-Mert az emberek egy nagy része nem tud a sorok között olvasni.

-Mert nem volt még ilyen helyzetben, így nem ismeri ezt a fajta jelzést. Vagy mert nem tanult az eddigiekből.

-Mert leszarja, hogy te mit gondolsz.

-Mert nehezen fogja fel.

(-Mert azt hiszi, hogy ő mindenkinél menő és ha találkozik egy olyannal, akinél nem akkor őt megsértették a büszkeségében - ("há nehogymá' nem jövök be neki! ÉN?!'))

-Mert az igazság fáj. (és vissza kell vágni valahogy - pl.:k*rvázással)

-Mert manapság, aki őszinte az egyenlő a bunkóval.


Valamelyik ezekből vagy akár mind.


És igazad van, én is ezt tapasztalom, de nem (csak) elsősorban a párkapcsolatok terén hanem csak úgy általánosságban.

Ha szépen mondod nem értik meg.

2011. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Egy kanos pasinál nincs erőszakosabb..


Vagy hallottál már olyanról,hogy nő erőszakolt meg egy férfit?

2011. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Én is fűznék ehhez pár szót!

A minap egy srác bejelölt facen,elkezdett írogatni hogy szép vagy meg stb.Szóval a szokásos kamu duma!Nem igazán szeretem az ilyet,mert már éreztem mit akar!egyik pillanatról a másikra akaratoskodott hogy találkozzunk! Én mondtam neki hogy nem mert van barátom! Közben felvett msn-re és bekapcsolta a kamerát és mit látok? azt hogy a f@szát veri! :O Le is tiltottam egyből!Facen írt utána és én elmondtam neki a véleményemet hogy erre nem vagyok vevő erre elhordott minden ku..ának és hogy nekem az a bajom hogy nem szexeltem egy jót sose és hogy ez nagyon apáca szindróma meg egyebek!Rá egy nappal meg közli hogy hiányzok neki...utálom az ilyet! Nagyon szépen kérlek lányok ne dőljetek be ilyen hülyéknek!

2011. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Őket hívják elmebetegnek, szellemi fogyatékosnak, stb.

Pedig én általában venni szoktam a lapot :D , a csaj dumájából és testbeszédéből 30 mp alatt rá lehet jönni, hogy érdemes-e tovább maradni beszélgetni vele, vagy otthagyni...

2011. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy túl tökéletes az ízlésednek.
2011. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

14:42

jajj, ilyen velem is csomószor van...

felvesz a gyerek 'beszélünk' fél óráig, ami mondjuk abból áll, hogy nincs is közös téma csak írogat, h jajj de szép vagyok blabla... aztán már rögtön, hogy jajj találkozzunk, és ha megmondom, hogy így nem fogok, hogy nem is ismerem akkor 'élőben jobban lehet ismerkedni'. na ezt nagyon utálom. és mondom, hogy jó majd ha még beszéltünk párszor, de nem mert rögtön tali meg stb... nem igaz, hogy nem esik le nekik ._.

2011. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Újra itt! A történet írója!

Az a baj hogy hogy ez a kuki mutogatós csávó (mert én már csak úgy hívom) egyszerűen nem veszi észre magát,vagy csak nem akarja! Ha bele gondolok hány lánnyal teszi ezt meg. Én nagyon szívesen bemásolnám az egyik msn beszélgetésünket ide. Csak hogy lássátok menyire gerinctelen alakok vannak és hogy tényleg vigyázni kell a szép szavakkal,mert egyeseket csak a kanosságuk hajtja, mint már ti is mondtátok!

2011. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!