Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedtél valakivel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedtél valakivel, de nem lett belőle semmi, akkor te jóban maradtál az adott illetővel? Időnként beszélgettek, írtok, esetleg találkoztok is egymással?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha emberileg kedvelem és nincs társam akkor persze
2021. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Általában nem. Akkor talán, ha előtte is ismertük egymást haverként.
2021. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, inkább a közömbösség álcáját vettem fel. Ha összefutottunk véletlenül, akkor pár szót váltottunk, de nem kerestem direkt a társaságát.
2021. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha néhány évente láttuk egymást valahol köszöntünk, de ennyi
2021. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát az én ismerkedési partnerem rendszeresen felbukkan, amit a párom mindig durcizással reagál le. Azt mondja rá, hogy az exem (nem az) és hogy dugni akar, ebben Ő biztos.
2021. jan. 10. 11:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem akar tőlem semmi komolyat... akkor részemről nincs miről beszélgetni. Én nem akarok ezek után minden nap beszélgetni vele, miközben nem közömbös a számomra.
2021. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Általában nem, de van rá példám. Van kettő lány barátom akikkel annó úgy ismerkedtünk meg, még 6-8éve,hogy nem barátkozási céllal.. De egyikkel sem lett semmi. Viszont tökjó barátok lettünk, azóta is tartjuk a kapcsolatot, egyik megházasodott azóta és férje még nekem is jó barátom lett. Plusz most van egy lány akit nyáron ismertem meg badoon, vele se lett semmi, szerintem nem illenénk össze mint pár, de haverként tökjól elvagyunk, napi szinten dumálunk.

32/f

2021. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kozombos marad szamomra. nem latom ertelmet tovabb jopofizni, van eleg baratom, tehat nem gyujtok gorcsosen ujabbakat. ha pasit szeretnek, akkor azt keresek, nem 15. havert.
2021. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1* nemrég intenzíven kipróbáltam ezt, de nagy értelme nem volt. Volt, hogy egy régi fősulis évfolyamtársamba zúgtam bele annak idején, de amint végetért a suli, távolodtunk el, nagy ritkán írtam még neki, de egy ideje màr nem.

Tök fölösleges az ilyet fenntartani, erőltetni, mindenki élje a kis életét..

2021. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem. Mindig én futnék utána, és mindig reménykednék, hogy hátha akar tőlem mégis valamit. Rámenne a lelki nyugalmam. Ha valakivel járni akarok és ő nem akar tőlem semmit, ott már nem lesz "barátság", max nyálcsorgatás.

N

2021. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!