Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár hónapja irogatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja irogatok egy pasival tetszünk egymásnak és komoly párkapcsolatot akarunk egymással. Telefonon is beszélgetünk. Volt szülinapja vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
És múlthéten volt a szülinapja.beterveztünk egy randit.nentudom vegyek e neki valami apróságot de tudom hogy minek örülne.vagy az korai lenne?vagy valakinek jó vélemény?
2018. júl. 26. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A figyelmességnek mindenki örül. Még ha csak egy kis apróság is van mögötte.
2018. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"Pár hónapja irogatok egy pasival"

Miért istenem miért?! Teljesen komolyan kérdezem, hogy miért csak írogatás van hónapokig?


Semmit nem tudsz meg a csókáról. Írásban/telefonon olyannak lehet hazudni magadat, amilyennek akarod. Személyesen kell ismerkedni.

Adja az ég, hogy ne érjen csalódás, de ahol nincs találkozás hetekig-hónapokig, ott az lesz. Nem az az ember lesz előtted, akit vársz, mert közben már kialakul egy vélt kép a fejedben róla.

2018. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Hülyeségeket beszélsz. Én is hónapokig beszélgettem valakivel, mire találkoztunk, és életem egyik legszebb emléke marad az a találkozó.

2018. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én anno így találkoztam a volt barátommal,hogy az első randink előtt volt az ő névnapja,utána meg nem sokkal az enyém. Én sütit sütöttem neki,ő meg virágot hozott és nem beszéltünk össze:) akkor találkoztunk elsőre,addig szintén beszéltünk csak. Szép kapcsolat volt,jó szívvel emlékszem rá :) - nem csak a süti-virág miatt:)

Szerintem egy szép gesztus lenne:)

2018. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Dexter - Értem. Szóval mivel neked máshogy alakult, ezért hülyeség. Értelmes ember lehetsz, aki egyszemélyes minta alapján állít fel tényeket.


istenemdeg_cibutaemberekvannakbesz_rás

2018. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ez nem lenne kicsit fura helyzet hogy az első találkozásunkra én adnék neki valamit?
2018. júl. 27. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Pont azt tettem szóvá, hogy az én nevemben beszélt. Ezt neki kellett volna írnod, nem nekem.

2018. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!