Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elfogadott dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott dolog első randira virágot vagy csokit vinni?

Figyelt kérdés
Kedves gesztusnak minősül, vagy korai lenne? Tudom, ez elég szubjektív, úgyhogy személyes véleményekre lennék kíváncsi.

2021. jan. 11. 23:00
A kérdező szavazást indított:
kedves gesztus
túl korai
40 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se..egy jó bor vagy pálinka megteszi...
2021. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Nekem ez negatív. Miért ajándékozgat idegeneket? Valami hiányzik a személyiségéből, amit ilyen trükkökkel kompenzál?
2021. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Te vagy az az idióta, aki délelőtt már ugyanezt megkérdezte?

Meg hogy hogyan becézgesse első randin a fiút?

2021. jan. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Alap gesztus lenne a virág első randin, de nem minden lány értékeli(én igen). A mai pasik 80%-a hulladék, tőlük ne is fogadj el tanácsot, ők azt gondolják, hogy egy kávéra se hívd meg a lányt. Aztán csodálkoznak, hogy senkinek nem kellenek.
2021. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%
Kavera hol? covid alatt
2021. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha vikendhazaba invitalja ember tarsat az meg elso randira egy tura Vertesben lehet tul rámenős
2021. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
- 5 fokban amelyik lany kibirja a randi erdei turat az a lanyert erdemes kuzdeni..
2021. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Elsőre csak magadat vigyed.
2021. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Emlékszem, még fiatalon olyan 15-20 éve, kb 10 randiból 1 !!!!! Fiú hozott nekem virágot. Gerbera csokor volt a kezében, mikor leszálltam a buszról, akkor adta át nekem, két puszival az arcomra. Ja, és persze vak randi volt, mert akkoriban csak sima chat volt, képek nélkül. Kedves gesztus volt, értékeltem is, hogy végre egy olyan daliás legény, aki virággal indít egy első randit. Haza is vittem a virágot, amit anyukám meg is kérdezte, hogy kitől kaptam. Persze, nem lett belőle semmi, mert nekem nem jött be, mint férfi, viszont jó barátok lettünk.
2021. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Galans embereket mindig szerettek..
2021. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!