Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel elfogadott a randizás?

Figyelt kérdés
1 hete szakítottunk,szépen,nem szeretett, semminek, rossz nőnek érzem magam, nem akarok még randizni, korainak tartom meg nem érzek késztetést, csak önbizalomnövelőlek gondoltam letöltöm a tindert, nem komolyba vagy valami, csak jól esne a pozitív visszajelzés, hogy nem vagyok egy kidobni való csaj. Csak mégis olyan fura érzés lenne, mintha megcsalnám, olyan hülye vagyok, mert még szeretem, de az önbizalmam meg a béka segge alatt van
2019. nov. 2. 21:02
 1/10 anonim válasza:
9%
ha küldesz képet kiverem rád :)
2019. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Az önbizalomnövelő Tinderezéstől nem érzed majd jobban magad. Hidd el.


Ha korainak tartod, akkor ne csináld. Próbáld mással szórakoztatni magad, sportolj, tanulj, olvass, bármi. Egyszer csak beléd fog vágódni, hogy ismerkedni szeretnél. Kész.


Ha gondolod írj és beszélgetünk

2019. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Szakítás utáni randi, ha jot tesz az egonak, KELL. HA jól erzed magad a randin, akkor ez nagyon kellett neked. Bocsánatos büntettlenségnek lehet hívni :)
2019. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A szakítás utáni randi az egy bunkó önző dolog, kedves #3
2019. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Önbizalomnövelőnek letöltöd a tindert.


A fajtád miatt tart ott az a foshalmaz app, ahol. Csak gratulálni tudok.

2019. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előbb tedd magad rendbe fejben. Egyedül. A többit a #2 leírta.

Az a baj, hogy jelenleg eléggé instabil vagy lelkileg és nem feltétlen sülne el jól ha elkezdenél rögtön Tinderezni és/vagy randizgatni. A végén még egy lehet, hogy egy még mélyebb gödörben találnád magad.

2019. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*hoppsz -egy
2019. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a randikkal. Túl sem tetted még magad a számításon, még szereted az exed. Mi értelme lenne az egésznek? Ne csapd be magad és főleg másokat ne.
2019. nov. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*szakításon
2019. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonloan hozzad mi is pont egy hete szakitottunk. En sem szeretnek meg tarskeresozni, ehhez ido kell, hogy az ember ezt fel tudja dolgozni. Ismerkedni, beszelgetni lehet, de meg a randizas korai en szerintem. Hogy mennyi ido ezt feldolgozni? Mindenkinel valtozo. En ugy gondolom, hogy nalam 1-2 honap lesz... Utana valami ertelmes (diplomas) tarskeresore felteszem magam. 🙂
2019. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!