Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én vagyok a szemét,azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a szemét,azért mert sokszor délután vagy este tudok visszaírni?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedem,férfi vagyok.

Egyetemre járok és dolgozom is.

Most is lecseszett egy nő,mert este még beszélgettünk ő bealudt,aztán másnap délután néztem csak az üzeneteimet,ahol kiakadt hogy délelőtt nem válaszoltam és elköszönt.


Én lennék a rossz ember,mert sokszor nem tudok visszaírni?



2021. jan. 13. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy ezért rossz ember. Sokan azt hiszik, hogy mindenki egész nap a gép előtt ül vagy a telefont nyomkodja. Lassan már társadalmi elvárás lesz hogy fél percen belül válaszolni kell 🤷‍♂️
2021. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Még csak ismerkedtek de már a fölösleges hiszti megy. Van ennek értelme?
2021. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy abból indulnak ki sokan, hogy az ember az okostelefonján bármikor elérhető. Pedig nekem pl. nincs is okostelefonom. És nyilván van olyan munka, vagy ha tanul valaki, amikor nem tud online lenni non-stop.


A legnagyobb baj, hogy az ilyen ember sérült. Az előző tapasztalatai alapján leszűrte, milyen amikor egy férfi érdeklődő és milyen amikor csak szórakozik és ebből általánosít. Nekem is volt olyan, akit letiltottam 1,5 nap hallgatás után, de az illető régebben sokszor megcsinálta velem, hogy hetekre eltűnt és amikor legutóbb megkeresett és 1,5 napig nem válaszolt, akkor az előzmények után eldöntöttem, hogy nem várom hetekig a válaszát. Vagyis nem eldöntöttem, egyszerűen képtelen voltam folytatni. De nálam ez is sérülés.

2021. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Te vagy a normális. Ugyanis épeszű ember nem lóg egész nap a postáján, a neten, hanem dolgozik, kapcsolatokat tart, művelődik, tanul, sportol, a valóságban él.

Aki szemedre hányja, hogy nem vagy prompt, nem válaszolsz azonnal, azt iktasd ki az életedből, mert az pszichésen is retardált, főképpen meg

mást sem csinál, mint internetezik, semmittevő, függő.

2021. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 3-as!


Ha elérhető is vagyok telefonon, nem jelenti azt, hogy első dolgom azonnal válaszolni. Van egy időbeosztásom és főleg, fontossági sorrend.


Az ilyen ostoba, üres alakokat messziről el kell kerülni.

2021. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg az ilyeneket kell nagy ívben elkerülni, mint a kérdező.

Tipikus hazugság, hogy nem ér rá válaszolni, miközben egész nap "elérhető".

Én is vártam már egész nap válaszra, ami nem jött, de youtube-ról zenét posztolni volt ideje, aztán volt képe azt hazudni, hogy ő el volt havazva a munkahelyen.

Ha valaki vissza akar írni, megtalálja a módját, 2 perc az egész.

2021. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek a korábbi válaszolók? Ettől független van bőr a képeteken így elítélni ennyiből azt a nőt. Én nem írom le őt ennyiből.


Kérdező veled sincs semmi baj, de eltérőek vagytok ezen a téren az biztos. Jó,hogy korán kiderült.

2021. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarok valaszolni, akkor meg fogom talalni a modjat, hogy legyen ra ket percem. WC-re csak jart a mr. Elfoglalt. En se tudnam komolyan venni azt, akinek leszarad a keze 2 szo begepelesetol, elfoglaltsagra hivatkozva. Ez az egyaltalan nem erdekel kategoria, hogy masnap delutan valaszolsz. Kezdodo parkapcsolatnal ez szarvashiba.
2021. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Milyen kezdődő párkapcsolat? Ha még soha nem is találkoztak, ez még messze van a kezdődő párkapcsolattól.
2021. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a 6 os, és a 8 as nál van az igazság.

Én elhiszem, hogy az embernek más dolga is van, meg azt is hogy dolgozni kell, meg tanulni, meg egyebek. DEEEEE


Ha engem igazán érdekel valaki, ha tényleg akarok valakivel kapcsolatot, akkor a mai világban, ahol nem kell lap top, számítógép, elég a kis telefonom, akkor mindenképp meg lehet találni a módját.

Akár a WC re beülve is.


Nem kell regény. Figyelj csak:


"Szia édeske. Most éppen dolgozom, fontos projektbe vagyok az üzletfelemmel, délután ha végeztem, mindenképpen írok. Sokat gondolok rád. Millió puszi, ölelés. Üdv. Tihamér. "


Ennyi. Ettől a másik már megnyugszik, és türelemmel várja a jelentkezésedet. De az, hogy egy sort sem írsz, az sajnos súlyos hiba.

Az azt jelenti, hogy nem igazán érdekled őt.😭


Bocsánat. 🤔

2021. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!