Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyi probléma: Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi probléma: Hogy kerülhetnék közelebb egy olyan munkatárshoz aki kétműszakos munkarendben sori operátorként dolgozik? Egyik héten reggel hatra jár, máskor délután kettőtől este tízig van bent.

Figyelt kérdés

A lány húsz-huszonkét éves. Én huszonnégy vagyok és a mérnökségen, irodai munkarendben, nyolctól négyig dolgozom. Nincs köztünk munkakapcsolat, de sokat járok a gyártósor környékén...


Nehezítő tényező, hogy a nevét sem tudom. A munkahelyen nincs nyilvános dolgozói adatbázis és a kollégák facebook ismerőei közt sem találtam. A céghez környékbeli településekről ingáznak a dolgozók, így lakcím alapján sem megy a keresés. (Ma több mint két órát vacakoltam a facebook szűrőkkel, de semmi eredmény...)


Tudom, hogy ebben a korban valószínüleg már van barátja aki hazavárja. Azt is tudom, hogy munkaidőben nem szeretnék magánéletet élni, de neki van a legszebb szeme, a legszebb szája, a legszebb mosolya. Szeretem a füle formáját, ahogy a haját hordja... Mikor először láttam, teljesen leblokkoltam. Legutóbb tizenöt évesen az első nagy szerelem volt ilyen...



2016. nov. 21. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol dolgoztok? Mert esetleg tudnék ötletet adni a megszólítására.
2016. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meny oda hozzá, mutatkozzon be és kérdezd még hogy ő neki mi a dolga, mutassa még. Mikor bemutatkozik ő is biztosan befog.
2016. nov. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!