Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinderen lapozgatva szembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen lapozgatva szembe jött velem a crushom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hozzá kell tennem, hogy a srác az egyetemen ahova járok csoporttársam, és jóban is vagyunk, elbeszélgetünk ha úgy van, de nekem nagyon szimpatikus és szeretném jobban megismerni, de személyesen nem merek kezdeményezni, ugyanakkor attól is félek, hogy ha jobbra húzom és matcheltünk, akkor kínos lesz az egész. Szerintetek megérné jobbra húzni?
2021. jan. 16. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Úristen..
2021. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Semmiféle crushod nem ment veled szemben, esetleg megláttál valakit, aki azonnal megtetszett neked. F..om már a divat angolba. Na tehát kit láttál meg a tinderen? Egy srácot aki rögtön megtetszett. Ismételd! Halljam, illetve olvassam!
2021. jan. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Beszari vagy még ehhez. Hogyan lennél alkalmas kapcsolatra ha annyit nem mersz megtenni h figyu tetszel?
2021. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha jobbra húzod es matcheltek, akkor pont az jó :) ha nincs match azt lehet nem is látja. Szerintem huzd jobbra.. Máskülönben eloben sosem mondanád meg neki. :)
2021. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Csak egy irányba szabad haladnod, az pedig az előre.
2021. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
A 2-est adom xD Full idegesítőek ezek az angol kifejezések, mint a crush, boomer stb, és nem azért, mert annyira ellenzem az angol jövevényszavakat, de ezek valami kva gyerekesen hangzanak. Amúgy meg mé lenne kínos? Akkor valszeg ő is jobbra húzott, aztán akkor legalább megdumálhatjátok, hogy igazábú bejöttök egymásnak stb.
2021. jan. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
A 2-es konkrétan nem tudja, mit jelent a crush. Azért zavarja ez a szóhasználat, mert nem érti. Bár azt hiszi, érti, mivel nagyon elmagyarázza, mit kell mondani helyette, csak hát sajnos nem azt jelenti, amit írt. :D
2021. jan. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, mit jelent a crush, mégis idegesít, meg a többi ilyen majom kifejezés.

Mellesleg, az esetem, pont az esetem. Ki lehet fejezni így is...

2021. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fordítanám, hogy kiszemelt.
2021. jan. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ne lépj semmit, ne likeold. Majd ő kezdeményez, vagy nem, de a lényeg, hogy ne legyen kínos semmi rád nézve.
2021. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!