Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltom a Tinder ghostin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltom a Tinder ghostingolásról több jól sikerült személyes találkozó után?

Figyelt kérdés

Amikor már többször is találkoztunj, pozitívan alakultak a dolgok, meg is csókolt, intelligens, értelmes, lazán elbeszélgettünk személyesen 6-8 órákat, a szüleivel is találkoztam (!) aztán egyszer csak eltűnik,nem ír vissza. Ez mire jó? Ilyenkor megírjak neki egy annyit, hogy akkor köszi ezt a pár szép napot, szia? (Csak hogy legalább magamban lezárhassam). Veletek is történt hasonló?


21 L



2021. jan. 19. 01:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt valami nagyon nem stimmel. Nem volt ott képben egy ex vagy egy barátnő? Egy valóban annyira intelligens és értelmes ember, egy így alakuló kapcsolatnál nem csinál ilyet. Hogy lett vége, hogy köszöntetek el? Vagy este még normálisan beszélgetettek, másnap meg eltűnt?
2021. jan. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ex sajnos lehet, hogy volt/van, most, hogy mondod, ez eszembe sem jutott eddig :(


Azt mondta, hogy 'Majd beszélünk'. Ennyi volt az elbocsájtó szépüzenet.

2021. jan. 19. 01:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ott tényleg valami ilyesmi lehetett és valószínűleg feléd nem is voltak komoly érzelmei.

Sajnálom amúgy, rossz érzés tud lenni az ilyen. :/ Próbáld elengedni. Az a baj, hogyha keresed, akkor lehet, hogy újra előadja ezt.

2021. jan. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Oh, ugyan, köszönöm a válaszodat, már ez is sokat segített és igen, igazad van,el kell ezt engedni szépen.
2021. jan. 19. 01:16
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! Néha próbálok egy kis pozitivizmust hozni a kategóriába, ha már általában úgyis csak egymást szidja a 2 nem. :D

Örülök, hogy segíthettem! Jóéjt! :)

2021. jan. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Ti nők olyan lazasággal teszitek ezt, nem értem miért lepődtök meg amikor veletek is megteszik. Valaki éri?
2021. jan. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

A szülők bevonása semmit sem jelent. Nem is értem, miért hiszik az ellenkezőjét sokan.


Én is ghostingoltam már "bemutatás" után, otthon csak annyit mondtam, hogy szakítottunk.

2021. jan. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9%
Nagyképű, fennhéjázó, "öntudatos" nőket szoktam ghostolni, mondjuk előtte azért a dugásig elviszem az dolgot.
2021. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Engem inkább az érdekelne, hogy mi a búbánatról tudtatok 6-8 órákat beszélgetni, amikor ezek szerint még ex, telefonszámcsere, lakóhely vagy egyebek sem kerültek szóba...


Én 10 perc beszélgetésnél vért izzadok és kb. a fél életemet elmesélem, ha nekem kell beszélnem.

2021. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra furcsa lenne, hogy több jól sikerült személyes találkozás után is csak tinderen beszélgetünk, ami alapból gyanús lenne. Így legalább kiderült számodra, hogy ő valójában nem egy intelligens férfi és félreismerted, feleslegesnek tartom, hogy ismét írj neki, hogyha nem válaszolt a korábbi üzeneteidre.
2021. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!