Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy sraccal,eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sraccal,eddig 3 találkozónk volt és az utolson csokoloztunk.Most mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
.Úgy éreztem eddig,hogy egy hullámhosszon vagyunk.Tinderen ismerkedtünk meg és ott azt mondta,hogy komoly kapcsolatot keres. Az utolsó randi óta konkrétan csak a szexről lehet vele beszélgetni ,illetve hogy milyen vágyai vannak az ágyban és ha mást hozok szóba akkor szinte levagyok rázva.Érzem hogy ebből kapcsolat már nem lehet ,de miért etetett be?
2020. nov. 25. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert fèrfi azèrt etetett be minden a szexrôl szól
2020. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Azert hogy szexelhessen veled, vajon miert
2020. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom hány évesek vagytok, de én pl 20-22 évesen ilyen voltam, de nem azért mert csak a szexre vágytam. Hanem mert nem értettem a nőkhöz, nem tudtam hogy kell velük beszélgetni. Úgyhogy úgy voltam vele, hogy mert engem érdekel a szex, ezért biztos őket is, akkor beszélgessünk erről.


Szóval lehet pont hogy tapasztalatlan és azért beszél így.

2020. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

27 éves

Én 25

A tinderre legtöbben szexert regisztrálnak,ez világos ,de ezt általában le is beszélik az elején ,de ő azt mondta komolyan kapcsolatot keres,ezért nem ertem a dolgot

2020. nov. 25. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnak az emberek

Ne lègy naív!

2020. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig birta fenntartani a latszatot, hogy mennyire erdekli a benned lakozo ember.
2020. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem fogja odaírni, hogy dugópajtit keres. (Pedig azt keres.)
2020. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy hímringyó.
2020. nov. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!