Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megváltozik. De mikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozik. De mikor?

Figyelt kérdés
16 éves múltam, sok pasi szerint nagyon is csinos, magas, vékony, középhosszú barna haj, mosolygós stb. Szóval elvileg dekoratív. Egyetlen egyszer csókolóztam, bár lett volna máskor is alkalom. Hogy pedig elkezdjek randizni, majd járni egy fiúval, szintén. Szóval, elvileg tök rendben kellene, hogy legyen a szerelmi életem, mégsincs így. Mindig az jár a fejemben, hogy ááá, miért pont én tetszenék egy pasinak, amikor annyi másik csaj van rajtam kívül a környezetében?! Pedig szerintem van önbizalmam, és ez meg is mutatkozik azok a pasik előtt, akik engem kevésbé érdekelnek. Aki viszont bejön, nem tudom elhinni, hogy igazán tetszenék neki. Állandóan azon filózok, hogy biztos átverés, vagy csak valami hülye vicc. Ez meg fog idővel változni? Önbizalom hiányom lenne? Mert nem hiszem, ahhoz túl sok bókot kapok. Valami ötlet, hogy hogy küzdjem le a félelmem?
2010. aug. 15. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek is tanulj fogalmazni.Köszönöm ...Másodszorra pedig még nem vagy felkészülve a szerelemre, magyarán várnod kéne még.
2010. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ; megfogalmazni*
2010. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is ugyan így vagyok vele…és az elsőnek, én teljesen felkészültnek érzem magam a szerelemhez…
2010. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
első. fel vagyok készülve a szerelemre, ebben biztos vagyok. jó, mondjuk kihagytam a leírásból, hogy nagyon szeretek egy fiút, bár őt nem igazán érdeklem. ettől függetlenül nem zárkózom el, és próbálok rajta túl lenni, és más fiúkkal ismerkedni. jah és mégvalami. mi a fene bajod van a megfogalmazásommal?!
2010. aug. 15. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!