Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Később megváltozik? Kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később megváltozik? Kérdés rövid magyarázat hosszabb

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, egyik nagy problémám hogy külsőről ítélek. Próbálok rajta változtatni. Azt hallottam, hogy 20 éves kor felett a belső tulajdonságok előnybe kerülnek és arról ítélnek az emberek, nem tudom igaz -e. Normális válaszokat kérek :) Köszönöm :)
2011. ápr. 28. 21:52
1 2
 1/13 KlenDie ***** válasza:
0%
hát szerintem elöször a külső akit meglátok és ronda már nemérdekel milyen a belső véleménye ez az én véleményem
2011. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Előző: Belső véleménye??? WTF? :D


Először külsőről ítél mindenki, mondjuk mész plázában (bocs, mindenki magából indul ki... -.-" :DD) és látsz egy 120kg-s pattanásos, igénytelen fiút, hiába jófej ha igénytelen (bocsi a kifejezésért) láma... :))

Nem 20 felett, 17-18 kb.

14/F

2011. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze én se járnék olyan fiúval :D Csak úgy gondolom akkor már nem csak a külső számít inkább úgy mint 14 éves fejjel :)Kivételek mindig vannak ez természetes
2011. ápr. 28. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Jáááj, hogy hívnak? :D Privibe küld el a neved...

(Nem csajozás, semmi ilyesmi... :D)

Elsőre persze, hogy külsőről ítélsz. :))

Nincs ráírva a homlokára, hogy jó fej. :))

2011. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van benne valami....régebben nekem is sokat számított egy lány külseje,ma már sokkal inkább a belső dolgok,21 éves vagyok,és sokat csalodtam már csajokban,és tudom,szép csajok tucatszámra kaphatóak,de olyan csaj akinek a ''belseje" szép,az már egyre kevesebb
2011. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző: Alma eset. Kívül szép piros, de belül barna és rohadt.--> Szép nők, de "tuskók" Aranyközépút, sok sikert hozzá! :)

:/ Gonosz dolog ez, de a jó nőkért küzdeni kell. :)

2011. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az én ujjaim ropiból van
2011. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ahogy tapasztaltabb, érettebb leszel, úgy inkább már a kisugárzás fog megfogni
2011. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja lehet változik. De ne aggódj emiatt, szóval ne ez kösse le az időd meg legyenek gátlásaid emiatt. Olyan vagy amilyen,
2011. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Chuck ***** válasza:

Írták, hogy egy 120kg-os nem túl szép illető láma.

Bocs töki, de Te nála is nagyobb láma lehetsz ilyen gondolkodással...attól, hogy nem olyan mint a legtöbb fiú, lehet, sőt biztos, hogy jó pár embernek(csajnak) tetszik....

Már csak azért is, mert egyféle biztonság érzetet ad a másik embernek, ha egy akkora szekrény megy vele...mint inkább egy csontkollekció...

Amúgy nyilvánosság előtt azért ne így próbáld elmondani a dolgokat, mert lehet valaki nekiszalad az arcodnak, ha olyan agresszív féle.

Mellesleg én is ilyen kategóriába tartozom, mármint..2 méter vagyok kb 120 kg körül, meg nem olyan szép...valakinek biztos bejön, csak én nem tudok róla, de most mind1...

2011. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!