Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne vele randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne vele randizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok, és anyum megismerkedett egy csávóval... Akinek van 3 csodaszép lánya.. Mit gondoltok, az gáz, ha lesz ebből valami valamelyikkel? A legfiatalabbik 16 éves, a másik 2 pedig 18, 20.

A 16 évest túl fiatalnak gondolom magamhoz, bár ő a legszebb. Mit gondoltok, gáz lenne pl a 18 évessel összejönni? Nagyon korai a kérdés, mert még nem találkoztam velük, ezért úgy alakítanám, hogy legyen valami.



2021. jan. 25. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleitek között több is lesz, akkor elég fura lenne.

Arról azért ne feletkezz el, hogy attól, hogy neked tetszenek, még nem biztos, hogy ez kölcsönös lesz. Főleg nem olyan hozzáállással, hogy "a húgod szebb, de ő túl fiatal, így te is jó leszel".

Ennyire nincs más? Itt halmozottan igaz a házi nyúlra nem lövünk szabály.

2021. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Azt hittem a faterra hajtasz
2021. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nincs más, mert akár azonnal lenne más, szimplán gyönyörűek, és tudom, hogy nem biztos hogy tetszem nekik, viszont működhetne a dolog? Semmi házasság meg ilyesmi nem lenne a szülők között, egyszerűen mondta az apuka anyámnak, hogy nekem is van 3 szingli lányom és bennem megmaradt nagyon..
2021. jan. 25. 21:07
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert semmi rokon vagy ilyesmi, a lányok sem fognak nálunk lakni, asszem csaj az egyik lakik az apjánál.
2021. jan. 25. 21:08
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak*
2021. jan. 25. 21:08
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez csak amolyan elméleti kérdés, nyilván nem hajtok rájuk egyesével.. maximum ha látom, hogy nagyon bejövök az egyik nagykorúnak.
2021. jan. 25. 21:10
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben mindet megdugnám
2021. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
És miért állnák össze pont veled? Ha csinosak, akkor kaphatnak FÉRFI partnert is.
2021. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is jo lesz, osszekoltoztok mind es aztan megy a reggel hugom, este dugom. Meg jo hogy csak mostohatesok lesztek:)
2021. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mostohatestvérek között lehet szerelmi kapcsolat.. nem egyet ismerek a közeli rokonságból sem. Igazából erre voltam kíváncsi, hogy lehet -e, és nem ütközik semmilyen dologba, és mivel semmi kapcsolat nincs köztünk, lehetséges.. Romák körében a testvérek is csinálják, azokat fújjoljátok, ne azokat akik tetszenek egymásnak. Úgyis ez lesz :)
2021. jan. 25. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!