Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, Szabó Zsófi melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Szabó Zsófi melyik változatával randiznátok inkább, a teltebbel vagy a soványabbal, fotó?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 21. 08:32
A kérdező szavazást indított:
férfi vagyok, első kép, farmerfelső, teltebb
férfi vagyok, második kép, átlátszó fekete felső, soványabb
nő vagyok, nekem a z első tetszik
nő vagyok, nekem második kép, soványabban tetszik
65 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:

itt van még egy kép amina soványabb jobban látszik

[link]

2021. jan. 21. 08:34
 2/61 anonim ***** válasza:
44%
Szegény... beteg, vagy mi baja? Szörnyű, ahogy most kinéz.
2021. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
94%
Nőként semmi különbséget nem látok, az első képen sem nevezhető teltnek. :D
2021. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
85%

Kár volt neki fogynia, a kicsivel több zsír kislányos, bájos jelleget kölcsönzött neki. Én az első képére is azt mondanám, hogy az átlagos alsó határa, már-már soványba nyúlik, de egészségesen néz ki.

25/N

2021. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
én is most azon gondolkodom mennyi lenen nekem az ideális súly. ugyanis láttam egy fitneszes nőt, aki blogol magáról és mutatta az előtte utána fényképét, amin gyakorlatilag a kerek fenekéből lett egy izmos pillangófenék, egyenes lábakkal és közben áradozott miylen jól néz ki most, mennyire elégedett. Úgy érzem hogy az ember nem tudja a saját testét megítélni kellőképpen és nem akarok ebbe a hibába beleesni. Most a pálcikavékony test és lábak a szépek, vagy az izmos fitneszes kockahasas? Az átlagcomra miért mondják hogy az már vastag? szeretnék szép nőies lenni, de nem tudom hpogy miylenre formáljam magam. Sporttal, diétával ugyanis bármilyenre formálhatom magam. Vékony gepártestűre is, vagy izmosabb edzőcsajra vagy lehetek teltkarcsú, vagy sima átlagos, ami nagyjából a vékony és a telt között van, de nagyon tucattest.
2021. jan. 21. 09:11
 6/61 A kérdező kommentje:
a férfiak véleménye jobban érdekel. mert hiába mondják, hogy nekik az átlagos testű nő tetszik, de ha mellém áll egy oylan extra vékony pálcikacsaj, akin az egyberuha is úgy áll mint egy barbin, akkor mégiscsak ő lesz a szebb, nem? Tehát azt saccolom hogy a pasiknak a vékonyabb jön be.
2021. jan. 21. 09:14
 7/61 anonim ***** válasza:
38%

Gondoltam nem szavazok, kifejtem:

Nekem a második tetszik, mivel az egy szüziesebb/fiatalabb nő.

Az első asszonyos, nyilván az is bejönne, ha nekem szült volna:P

De így külsős szemlélőként egyértelműen a 2., sokkal vonzóbb számomra.

28/F

2021. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
Ő nekem egyáltalán nem az esetem sehogy, így nem szavazok, de nekem a vékonyabb nők tetszettek mindig. Nem a kondis, izmos vékonyra gondolok hanem a karcsúra.
2021. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
53%
Szintén ugyanaz mint a nyolcas, nekem sem jön be,. De ha már csak a test a téma nyilván a 2.
2021. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%

#6 az megvan, hogy a férfiak nem egyformák? Bazira nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni. Plusz engem alapból elkap a hidegrázás azoktól, akik csak azalapján alakítgatják magukat, hogy másoknak megfeleljenek. Nyilván van hatással az emberre a környezete, és annak véleménye, de azért van különbség eközött, meg a beteges megfelelési kényszer között. Arról nem is beszélve hogy úgy teszel, mintha egy arányosan izmos, formás női testet pár hónap lenne összerakni. Segítek: hosszú évek kitartó edzése, szigorú diétákkal.

Ha van egy kis eszed, akkor van saját ízlésed.

2021. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!