Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nem akarja könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem akarja könnyen adni magát, de mégsem akarja, hogy elveszítse az érdeklődését a fiú iránta, akkor mit kell tennie?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várok :)
2010. aug. 15. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Oda kell adnia magát. ÉS LE KELL NYELNIE! BIZONY!
2010. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elveszted amiatt a fiú érdeklődését, mert nem akarod magad könnyen adni, akkor nem ő a te embered.
2010. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha még nem vagyok benne biztos... Ezért kérdeztem így.
2010. aug. 15. 23:53
 4/9 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos, akkor inkább várjatok, amíg el nem jön az a forró pillanat ;)
2010. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd az igazat.
2010. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy hazudjak. Csak nem akarom könnyen adni magam.
2010. aug. 16. 12:30
 7/9 anonim válasza:

Neked kell megállapítanod hogy mennyire adod könnyen magad, de semmi esetre se várj túl sokáig. Annyit tudok mondani, hogy ha még nem találkoztatok személyesen vagy csak keveset, akkor adj neki esélyt hogy bizonyíthasson.


Régebben egy volt osztálytársam közel két hónapon át halogatta a találkozást amibe beleegyezett, végül feladtam. Lehet hogy nem is akart találkozni de ilyen esetben jobb ha elmondod az igazat, inkább tudja meg hamarabb és legyen túl rajta, minthogy feleslegesen reménykedjen.

Na de tudom hogy nem ez volt az eredeti kérdés, csak gondoltam megemlítem hogy milyen rossz ha nem adnak esélyt sem.


Ha a fiú igazán meg akar kapni, és ha adott számára a lehetőség, akkor próbálkozni fog, és fontos, hogy értékelj mindent amit érted tesz, ne higgye azt hogy feleslegesen küzd érted és te csak játszol a fejével!


16/F

2010. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség ez a "ne várj túl sokáig" szöveg. Nincs túl soká soha. Addig vársz vele ameddig akarsz, feltéve, hogy a srác szeret, hiszen akkor bármeddig vár rád.
2010. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

addig vársz ameddig akarsz, mindig a lány dönt.

ha fonots vagy a srác számára és szeret akkor meg fog érteni.

én 7honapot vártam:)és megvárt nem eröltette soha

2010. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!