Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám felkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni egy lány érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki az osztálytársam és nekem nagyon bejön

és érdeklődöm iránta de én ugyveszem észre hogy én nem érdeklem mit tegyek hogy ezen váltosztassak?


2009. márc. 3. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia Nagyon egyszerűen ,csak figalymesnek kel lenned ..egy egy gesztus ,mosoly mögött látható a szándék.
2009. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen gesztusokkal?
2009. márc. 3. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem tudni, hány évesek vagytok... kínáld fel a segítségedet, ürügyekkel kísérd el ide-oda, nagyobb társaságban, ha elhangzik tőle vmilyen információ (pl. kedvenc zene) amit véletlenül te is szeretsz, akkor később elkezdhetsz beszélgetni róla kettesben, mosolyogj rá sokat, tükrözd a mozdulatait...
2009. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindketten 15 évesek vagyunk.
2009. márc. 3. 17:53
 5/7 A kérdező kommentje:

Msn-en beszélgetünk de az is olyan mint egy kérdez felelek játék én kérdezek ő meg válaszol.

Ha abahagyom akkor nem ír vissza semmit.

A suliban meg állandóan a barátaival van (időseb srácok).

2009. márc. 3. 19:48
 6/7 anonim válasza:
egy szó mint száz kérdezd meg h. van-e pasija és ha nincs akkor kérdezd meg h. milyen pasik jönnek be neki és akkor következtethetsz h. bejössz-e neki
2009. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából én se tudom, pedig én már 29éves vagyok.

Amikor sikerült összejönnöm, úgy sikerült, hogy sokat beszélgettem vele.

Persze ha lehetett. És nem kérdez felelek játék volt (ez nálam is probléma).


Vicces dolgokat kéne neki mesélni, mondani, hátha teszik majd neki.

Ha jól szórakozik, akkor meg lehet próbálni elhívni randira.

Aztán ott meg lehet fogni kezét pl. (ha elég nyitott rá)


Jobbakat nem tudok, már így is több mint amit a többiek mondtak. Igazából senki sem tud tanácsokat adni, minthogy nekem sem tudott senki, még ennyit sem.


Amúgy én 15évesen még sehol sem voltam. 21 évesen próbáltam meg közeledni lányhoz először.

2010. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!