Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha időnként skizoid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha időnként skizoid rohamaim vannak és elfelejtem ki vagyok és néha teljesen másnak képzelem magamat? Ettől még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Pl. azt veszem észre hogy egyszercsak öltönyben feszítek a tükör előtt és beszédet gyakorolok (államtitkár vagyok..) vagy bokszolok a levegőben mert készülök a mérkőzésre... aztán azon kapom magam este hogy egy füzetbe dolgozatokat javítok (mivel tanár vagyok..)


Ilyenkor teljesen kifordulok magamból arra a pár órára és azt hiszem az a személyiségem az igazi.


Ezt leszámítva amúgy normális pasi vagyok.


F/30


2021. jan. 31. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze, Balázska, ezek igazán nem nagy problémák.
2021. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Majd az ápolónő foglalkozik veled.
2021. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez gyenge kamu volt. Bár tuti, hogy a pia már az agyadra ment, szóval akár még igaz is lehet.
2021. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésből tudtam hogy te vagy az! Rá sem kellett néznem hozzá a kérdés megnyitása után látszódó felhasználónevedre és a leírásra.
2021. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
képzeld azt, hogy a barátnőd vagy
2021. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Balázs te egyre unalmasabb vagy az ijesztő mellett is. Mégis szerinted mennyire normális ez?
2021. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nőknél is van ilyen, hogy hercegnőnek képzelik magukat. :)
2021. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
képzelheted magad akárkinek, külső szemlélő kattosnak fog téged látni, akárkinek is képzeled magad. :)
2021. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Balazs engem érdekelsz
2023. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!