Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is szokott hiányozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szokott hiányozni a meglévő párkapcsolatában a kezdeti ismerkedési időszak? Ha nem, akkor miért nem? Nem lenne jobb, ha az a kezdeti pezsgés örökké tartana? Mit tehetnék, hogy nekem ne hiányozzon?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után semmit nem tudsz tenni. Az ilyen emberek (ne vedd sértésnek) szoktak lelepni a kapcsolatból és új izgalmakat keresni, mondván nem azt érzik már, amit "kellene".
2021. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kedvelem azt az időszakot, szóval nem hiányzik.
2021. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2/2

Miért nem?

2021. jan. 31. 23:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ilyen a kapcsolat dinamikája. Minél jobban ismerem, annál jobban szeretem, és annál erősebb a szexuális vágy is. Nincsen semmiféle kezdeti pezsgés.
2021. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem hiányzik, én imádom azt az időszakot: izgulsz, bizsereg minden porcikád, lélekben egész nap készülsz egy randira.

Szeretem a férjem és senki más nem kellene, ezért azt találtuk ki, hogy néha néha szerepjátékozunk. Úgy megyünk randizni, mintha még csak most ismerkednénk egymással: meglepi helyszín, új ruha, egész napi készülődés.

Most hogy van gyerek, már tényleg olyan minden randi, mintha újra ismerkednénk egymással.Egy kettesben eltöltött, romantikázós, "újraismerkedős" wellnesre készülünk, csak már legyen vége ennek a nyavajának.

2021. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiányzik. Egy kapcsoladnak épülnie és fejlődnie kell. Ez pedig azzal jár, hogy a kezdeti pezsgés átalakul. És ez, ha mindkét fél tesz érte, nem feltétlenül rossz.
2021. febr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Jobban ismerjük egymást,jobban megnyílunk és egyre jobban fejlődik a kapcsolat.Az embert sosem lehet teljesen megismerni.Ha a kezdeti pezsgés alatt azt a "Hú de zavarban vagyok" meg a "Mikor találkozunk már?" Mit vegyek fel,jajj ne nehogy elfingjam magam előtte akkor nem,nem hiányzik. Inkább folytatok vele egy hajnalig tartó mély,őszinte beszélgetést,minthogy ezt visszasírjam. Örülök,hogy elmélyült a kapcsolatunk és nekem már az elején nem volt az,hogy érdekesebb vagy izgalmasabb lett volna.Lehet furán hangzik,de nem csak a szerelmem,hanem a legjobb barátom is lett.Én ma is ugyanúgy örülök neki,mint amikor szerelmes lettem belé.

Van pl. egy ismerősöm,aki 6éve van együtt gimi óta a párjával és mindig úgy örülnek egymásnak,mintha teljesen friss kapcsolat lenne.


20/L

2021. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
4-essel értek egyet. Én legszívesebben úgy kezdenék egy kapcsolatot, hogy legyünk túl az elején, és ugorjunk oda, hogy már 10 éve együtt vagyunk. A barátaimban, testvéremben is azt szeretem a legjobban, hogy szavak nélkül, egy nézésből megértjük a másikat. A párkapcsolatban ez százszor jobb.
2021. febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hiányzik. Annak akkor ott megvolt a helye, de ami most van, az sokkal több, jobb és mélyebb.
2021. febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem igen, már 20-on éve ugyanaz a párom.

Új emberek (hobbi kapcsán, kolléga, szomszéd) megismerésével tudom kicsit újra élni az ismerkedést.

2021. febr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!