Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi ilyen a randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi ilyen a randi időszak alatt, ilyen lesz a kapcsolatban is?

Figyelt kérdés

3 randim volt eddig egy 28 éves pasival. Már az elsőn volt csók, mindketten akartuk, de ő kezdeményezte. A második és harmadik randi is jó volt, sokat beszélgettünk, ölelkeztünk. Mindent megtett, hogy jól érezzem magam, tisztára szerelmesnek tűnt ( bár nem hiszem, hogy ilyen gyorsan az lenne). Viszont a mindennapokban nem ilyen. Nem tudunk találkozni, mert elég messze lakunk egymástól. Csak neten tartjuk a kapcsolatot. De ott nem nagyon aktív, nem ír, nem keres. Telefonon sem. Olyan mintha nem is érdekelném. Van, hogy napokig nem ír. De olyankor nincs is fenn, nem elérhető. De úgy gondolom, ha egy pasit érdeklem, akkor keres, tudni akarja mi van velem, hogy vagyok, és talál rá módot, hogy ezt kiderítse. A legutóbbi találkozásunk 3 hete volt, azóta csak nagyon keveset beszélünk. Lehet nem akar többet találkozni, próbál levállni rólam lassanként? Szerintetek érdemes rákérdezni, hogy hànyadán állunk? S ha mégis akarja ezt a kapcsolatot, akkor mi okból ilyen passzív? Ilyen lenne a kapcsolatban is? Vagy ez a randi szakasz ilyen a pasiknál?

Nekem nem volt még komolyabb kapcsolatom, nincs tapasztalatom. De nem szeretnék átesni a ló túloldalára, és ráakaszkodni. Kívülállóként mi a véleményetek egy ilyen helyzetről?


üdvözlettel, Dorina, 22/L


2018. febr. 1. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt egy ugyanilyen, elvolt úgy, hogy napokig nem beszéltünk, bár ő rengetegszer aktív is volt a messengeren. Én kiadtam az útját. Nincs időm, sem energiám arra, hogy azon gondolkozzak vajon miért nem keres, vagy hogy miért nem foglalkozik velem. Ha valakit érdekelsz komolyan, az legalább a napi kapcsolattartast fontosnak tartja.
2018. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Jogosak az aggodalmaid. Én férfiként ilyet el nem tudnék képzelni. Szerintem tisztázzátok a kérdést... nem kell " felfalni", de nyugodtan, higgadtan meg lehet ezt beszélni.
2018. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, bár én amikor hasonló helyzetben voltam azt mondta, hogy ne vegyem sértésnek ő ilyen. Hát nem lett belőle semmi kapcsolat! Ha a pasi akar valamit, akkor keres, nem kell ezen gondolkozni.
2018. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom alig aktív szociális médián, van hogy 1-1 nap alig vagy nem beszélünk. Viszont amikor csak tehetjük skypeolunk írogatás helyett, ez jó alternatíva annak aki nem szeret pötyögni. Hozd fel ennek a lehetőségét egyszer, ha úgy gondolod még menthető a dolog. Három hét viszont sok idő két találka között szerintem.
2018. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Az a három hét sok

Alapvetően viszont változat. A barátom is alig volt fent a kapcsolat elején, keveset írt.

Nagyon jó példa a következő: viszonylat az elején elutazott egy hétre. Alig beszéltük telefonon(sztem max 4szer, abból volt 5 perc és volt 20 perc is), facen is kevesebbet, volt olyan nap, amikor 1-2 üzenetet váltottunk összesen(aznap nem beszéltünk telefonon) Nekem nagyon kevés volt.

Ezen a héten is elutazott. Eddig minden nap legalább kétszer -beszéltünk, elég sokat chateletunk facen napközben. Nem hittem volna, hogy ennyiszer fog keresni. De mégis.

Nekünk fokozatosan épül a kapcsolatunk. És az első perctől mi is sokat ölelkeztünk, csókolóztunk, stb.

Én taliznek és tiszta vizet öntenék a pohárba. És bíznék benne. De 3 hét elég sok, így az elején is. Többször is randiztam, általában napok teltek el tandik között.

2018. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ebből sem lesz komoly dolog. Bár nagyon kedves, intelligens férfi, de ez a tulajdonsága kicsit kiborít. Szeretnék erről vele beszélni, de most 4. napja nem keres, és én sem fogom. Ha esetleg majd keres, szerintetek mit mondjak neki? Érdemes arról beszélni, hogy hiányzott és vártam hogy keressen ( tényleg így volt, csak néha elvegyült ez a hiány a dühhel) vagy jobb semlegesen valahogy közölni, hogy mi az, hogy így kerül?
2018. febr. 3. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!