Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak, ha az "első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ha az "első randin" kocsikázni hívjátok el a lányt, akkor felmerül bennetek, hogy esetleg komolyabb kapcsolatot szeretnétek vele vagy csak kalandozni szemeltétek ki ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Felmerül, hogy megállunk majd egy félreeső helyen.
2021. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívom kocsikázni az első randin, olyan helyre megyünk, ahol tudunk beszélgetni.
2021. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
a kocsikázás autos szexet takar, plane ha könnyű vérű vagy
2021. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Kocsikázni én sose vinnék senkit csak úgy. Akkor már inkább gokart. Mi a jó franc van a kocsikázásban, ami jó? 30f
2021. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindig utáltam az öncélú kocsikázást, környezetszennyezés és benzinpazarlás.
2021. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak nagyon tapasztalatlan fickó csinál. Lehet ugyan beszélgetni, de nem tud a nőre figyelni teljesen, nem látja a szemét, arcát, mosolyát, mimikáját, stb. Szerintem tök béna, akármi is a célja az embernek.
2021. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Most sok programot nem lehet kitalálni; séta, túra, kocsikázás vagy lakásban valami (sütés, főzés, társasjáték).
2021. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Azok a nők akitet kocsikàzni vittem mindig tudták mit kell tenniük.

Ahogy megálltam egy félreeső helyen már húztàk a zipzàrt, vették ki és tették a dolgukat. Szopás mindig volt, de ha a hely olyan volt dugtak is.

2021. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyit fizettél? :D
2021. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

9

Semmit. Társkeresős randik voltak. Előtte cseten előkészítettem a talajt.

2021. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!