Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érdemes a randizásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes a randizásból "szintet lépni"? Különösen akkor, ha barátságként indult a dolog

Figyelt kérdés

Röviden: Egy ideje tetszik egy lány, korábban barátok voltunk, aztán egy ideig alig beszéltünk, majd tavaly csak úgy ráírtam megint. Elég nyögvenyelősen ment a dolog, sokáig azt éreztem, csak én teszek bele bármit a dologba. Aztán egyetemen összefutottunk személyesen is, és elég jól beszélgettünk, később együtt tanultunk is a vizsgára.

Aztán megbeszéltük, hogy majd csak úgy összefutunk megint, ez meg is történt (nála voltam), és akkor mondtuk, hogy majd találkozzunk megint. Pár napra rá rámírt, hogy van-e kedvem kirándulni menni vele (igent mondtam), és úgy köszönt el, hogy ha ráérek akkor írjak neki, mert ő szívesen csinálna valamit megint. Ez is megtörtént, megint voltam nála, és megint megbeszéltünk egy újabb időpontot. Szerintetek ez minek tűnik, és ha tényleg valamit akar tőlem, akkor mit lépjek? Gondolkotam rajta, hogy csak úgy megérintem, és meglátom mit reagál, meg ilyenek...A problémám viszont az, hogy tényleg nem tudom, ő miként tekint rám, az alábbiak miatt:

1, másokkal nem találkozik a karantén alatt, még a barátnőivel sem

2, viszont tényleg látszik hogy unatkozik, és azt tudom magamról, hogy tudok szórakoztató lenni



2021. febr. 5. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
te most csak viccelsz, ugye? hány labdát dobjon még fel neked az a szegény lányka? :)
2021. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt egy kipufogo kikormolasra var, csak a sofor nem veszi eszre:)
2021. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Légy férfi, ha viccelsz, érints meg a felkarját, ha pozitívan reagál később fogd meg a kezét és ha nem húzódik el, nézz a szemébe, lassan hajolj oda és csókold meg.


Ha látod, hogy valahol visszakozik, vegyél vissza.


Hajrá!


28f

2021. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha tényleg valamit akar tőlem, akkor mit lépjek?"

Ha csak ő akar valamit, akkor ne lépjél semmit.

2021. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Naaa???:)
2021. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor találkoztam olyan lánnyal aki többet szeretne, elég egyértelműek voltak a jelei. Folyamatosan hozzám ért, kereste a szemem, beleharapott az ajkába, cseten folyton a következő talalkáról érdeklődött és mondta hiányzom. Ha nem mered megcsókolni adj egyértelmű jeleket, hogy te is akarod, így könnyebben fog ő is lépni. Lepd meg egy finom borral, virággal, fogd meg a kezét, amikor elköszöntök öleld meg.
2021. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó volt, jól éreztük magunkat, szerintem megint közelebb kerültünk egymáshoz, de komolyabb dolog még nem történt. Sokat nézünk egymás szemébe, de az is látszik rajta, hogy sokat stresszel most a vizsgák miatt, így nem tud olyan önfeledt lenni. Az is feltűnt hogy többször mondja a nevem, ami elvileg jó jel.

Aki kérdezte: természetesen nekem is tetszik, nem is kicsit, a mostani tétovaságomnak az az oka, hogy kb két hónapja még szinte csak én kerestem a társaságát.

Következő alkalommal már megpróbálom megérinteni, ez szerintem már érik.

2021. febr. 9. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Én simán megbeszélném vele szóban, minthogy füstjeleket elemezgessek. Akar-e többet, ha igen, mit ért több alatt (komoly, vagy csak laza), 30f
2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk az 1ik ilyen egymas szemebe nezes alkalmaval nyugodtan lesmarolhattad volna. Mondom a processzt:


1. Melyen szembenez

2. Derekat/segget erosen megragad

3. Szaj kinyit

4. Nyelv a csaje torkan ledug

2021. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!