Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ti lennétek ebben a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti lennétek ebben a helyzetben akkor nem érdekelne a távolság vagy nem folytatnád vele? 14/F

Figyelt kérdés
Van egy lány. Nagyon tetszik és neki is tetszem csak 1 probléma van. én nagykátán ő pedig kecskeméten lakik . Nekem nagyon messze van .ha ti lennétek ebben a helyzetben akkor nem érdekelne a távolság vagy nem folytatnád vele? 14/F
2010. aug. 16. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy távkapcsolatom 2 éve, 14 hónapig tartott úgy, hogy mind a ketten 15-16 évesek voltunk, és egy ország választott el minket. Havonta 1x találkoztunk 7-8 órára (max 2x), telefonon sem lehetett sokat beszélni, mert külföldre drága, úgyhogy maradt a szinte egésznapos msn, meg a multiplayer játékok. Én mondom neked, akármennyire is szerettük egymást, a távkapcsolat nem élet! Több benne a szenvedés, mint a boldogság. De ha nagyon akarod, próbáld meg, és rájössz te is. Mindenesetre ha mégis belevágsz, akkor sok sikert kívánok, remélem nektek összejön...
2010. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bár nehezen de nem folytatnám... én legalábbis...(L)
2010. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem folytatnám. Csak kockáztatnám hogy esetleg szerelmes leszek, és akkor jöhet a szenvedés a távolság miatt.
2010. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen..de szakítottunk a táv miatt : /
2010. aug. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

lehet ez lenne a helyes de nagyon nehéz...:(

2010. aug. 17. 08:29
 6/6 A kérdező kommentje:
főleg így hogy már mindketten beleestünk egymásba...
2010. aug. 17. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!