Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a tavolsag jot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a tavolsag jot vagy rosszat tesz egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nem regota vagyunk egyutt es o el kell utazzon 3 hetre
2011. okt. 7. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
van akiknek használ és van akiknek nem. Majd kiderül ha visszajön, hogy ti hova is tartoztok.
2011. okt. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább jót. ha szeretitek egymást, el fog röppeni ez az idő.
2011. okt. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
68%
Akinek jót tesz 3 hét távol a párjától, annak el kéne gondolkoznia, hogy biztos jó ötlet-e azzal az illetővel együtt lennie...
2011. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani, hogy a szél a kis tüzet eloltja, a nagyot pedig még nagyobb lángra lobbantja :) Nem idéztem pontosan ezt nézzétek el nekem de a lényeg érthető :) 21/F
2011. okt. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak időlegesen kell elutaznia az jót tehet egy kapcsolatnak, megérzitek egymás hiányát, jobban tudjátok értékelni az együtt töltött időt. Ha viszont hosszabb időre távozik pl kimegy külföldre tanulni stb. Akkor megmérgezi a kapcsolatot ésa legtöbbször halálra van ítélve.
2011. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az igaz érzéseket felerősíti a távolság:) ha nem igazak, akkor az is kiderül.
2011. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!