Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi ötletek a korlátozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi ötletek a korlátozások idejére? Sehova nem lehet beülni, kint nagyon hideg van.

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs lakásod?
2021. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szabadulószoba, abból pár nyitva van most is. Autós randi, ha van kocsi és ismeritek egymást valamennyire. Plázában császkálni, ott legalább meleg van.
2021. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szülőknél vagyunk most mindketten szóval a lakás nem játszik. Szabadulószoba nincs a környéken. Autónk sincs. Lehet tényleg marad a séta aztán majd jól felöltözünk.
2021. febr. 12. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

3.-ra.


Séta? WC nincs, ellenben van hideg.

2021. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem is most volt egy ilyen randim, nyílván a hangulatára is rányomja a bélyegét a körülmények. Nem ez volt életem legjobb randija már csak ezért sem, mivel sétálni csak kicsit tudtunk, mert hideg volt és esett az eső. Pláza zárva volt. Aztán egész idő alatt a kocsiban ültünk, kissé unalmas is volt. Elfogyott a téma, mert telón már kb mindent kidumáltunk.
2021. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Lőtér. A lőterek nyitva vannak és a nők imádják!
2021. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg szeretem a lőtereket. A helyzet az hogy engem hívott el egy férfi találkozni, remélem van valami ötlete. Biztonsági tartalékkal viszont szeretek készülni
2021. febr. 12. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Érdemes végignézni online a környéken található közösségi tereket meg mindenféle intézményt, mert bizonyos helyeken azért még vannak programok alaposabb felügyelet, óvintézkedések mellett. Nyilván Budapesten több, de lehet, hogy a környéketeken is van - pl. több ilyen közösségi festős, látványfestős cég hirdet időpontokat, akiknek a hírlevelére fel vagyok iratkozva. Biztos más hasonló program is van.

De pl. ilyen városi idegenvezetés, sétálós programok, "detektíves játék" stb-re is találtam időpontokat.


Ha tényleg nincs ilyesmi, akkor vagy séta, vagy olyan program, amin nem kell együtt lennetek. Pl. számítógépes játék-társas online, multiplayer funkcióban (vagy akár kvíz egymásnak), zoom vacsi.


Ha olyan viszonyban vagytok, azért a "szobás" randi sem kizárható, de az tényleg csak akkor, ha voltatok már egymásnál, hosszabb barátság után alakult ki. Első igazi találkozásra sztem meredek, akármennyire "jaj, covid van, és kint hideg van, de szeretnék beszélgetni", már ha nem akarsz első randin szexelni.

2021. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, megvolt a randi. 3 órán keresztül sétálgattunk a városban meg erdőben. Megfagyott a lábam de megérte
2021. febr. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!