Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek lenne, vagy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lenne, vagy van-e köztudatban, hogy a festékhiányos bőr szakítóok lehet, vagy elutasító ok (minden más oké)?

Figyelt kérdés
Nekem nem feltűnő helyen van, a hasamon látszik pár halvány folt, és a lábamon egy erősebb nagy folt.
2010. aug. 16. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan már, luk luk,csak a keret más,jelen helyzetben kis mintákkal...
2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18/F

...

2010. aug. 16. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy marha aki ezért szakít.


Van egy barátnőm, ő is pigmenthiányos, arcán,karján,comján hasán...mindenhol van folt mégis epekednek utána a pasik:)Jó pasik:)

2010. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Volt ilyen barátom. Ezért soha sem szakítottam volna vele. Engem nem zavart. Szerintem ez egy baromi nagy kamu szöveg, ha valaki emiatt szakít! Főleg ha nincsenek is feltűnő helyen!
2010. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!