Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves vagyok, és ráhajtottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és ráhajtottam egy 42 éves 1 gyerekes anyukára, lányok ti ezt elitélitek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok. Ha ő is akarja, nincsen ezzel baj. Én is randiztam ilyen korú nővel 25 évesen.
2021. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Én nem ítélem el. Érezd jól magad!
2021. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el, biztos megvan az okod rá.
2021. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítélném el? Ha nektek ez jó, egészségedre.
2021. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

Komoly kapcsolatot ne várj, de ha szórakozni szeretnél, nyugodtan.

Esetleg kicsit gondolkozz, hogy nem anyakomplexussal küzdesz-e? Ha csak ki szeretnéd próbálni idősebb nővel mert izgi, hajrá.

2021. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez legyen a Te titkod. De max 1-2 találkozó. Lehet ennek árnyoldala is.
2021. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megítélem. Aki elítél, az debil.

Szerintem ez jó. Hátha tanulsz tőle valamit.

2021. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Nekem a barátom ugyanezt művelte le.

Ilyenkor még nem gondolod bajnak, mert kit izgat, fiatal vagy. De nekem azóta is hányingerem van és néha előjön, hogy megdugott egy ilyen nőt pár évvel a megismerkedésünk előtt. Mondjuk egy szajha volt mindig is a nő, azért csalódtam. Szóval most ez nem gáz, de mi lesz, ha kiderül, szüleid mit szólnak? Hidd el, hogy csalódni fog valaki benned. Szóval kérdezd meg magadtól, hogy megéri e. Sajnálom, hogy nem a támogatókat pártolom. Hidd el, hogy pár évvel ezelőtt én is azt mondtam volna, mint az előttem szólók. Csak belekerültem ebbe a helyzetbe is. Valamilyen szinten engem is minősít és megaláz, hogy én is aláfekszem, mikor az a másik is megkapta már.

2021. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8-as. Az én férjem is lefeküdt egy tőle 15 évvel idősebb nővel. Igen, a tudat engem is piszkal, de alapjáraton ahhoz semmi közöm, hogy a múltban mit tett, s főleg nincs hozza jogom, hogy szemére hányjam azt, amit elkövetett még ismerkedesumk előtt . Ennyi erővel zavarhatna a többi exe is, de valójában az idősebb nőnek sem kene zavarnia, csak bele gondolva tartom furának, de ha ő mem tartotta, egészségére. :) az, hogy Azt nézi, hogy ki mit szól ahhoz, hogy mit csinál, az már régen rossz.

Szülei meg nem biztos, hogy csalódnak benne, ne jelentsd ki úgy, h nem tudod kik ok, s milyenek.

2021. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, egyszeri történetből nem kell messzemenő következtetést levonni. Mindenki életében -kivéve ha első szerelem- volt olyan aki a másik félnek nem szimpatikus bármi egyéb miatt.

A páromnak volt egy kétgyerekes férjes nővel viszonya. Már akkor ismertük egymást, tehát tudtam róla. Mégsem zavart. Ha sorozatosan csak lehúzó/elítélő kapcsolata van valakinek már más kérdés, de előző élete mindenkinek van.

2021. febr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!