Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu nagyon tetszik, felvettük egymást msn-re nem szoktunk beszélgetni túl sokat szerintem tudja h teccik nekem hogy kérdezzem meg tőle hogy ne nézzen hülyének hogy teccek e neki egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
add alá a lovat :D és h viszont érez mondani fogja :d
2010. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
normális válaszokat...
2010. aug. 17. 09:26
 3/17 anonim ***** válasza:
honnan ismeritek egymást?
2010. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
barátokon keresztül....meg már taliztunk amikor haberjainkkal voltunk :P
2010. aug. 17. 11:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor legközelebb beszéltek vedd kezedbe a dolgot és kérdezd meg nem-e lenne kedve találkozni veled. Ha igent mondd az jó, abból már kiderül,h kedvel,ha nyíltan rákérdez,h randíra hívsz? akkor írhatod,ha te szeretnéd!? innentől pedig már meglehet tudni,h tetszel-e neki hiszen a válasza vagy igen szeretném...a másikat pedig tudod.Ez csak persze javaslat,de ha csak várod,h történjen vmi nem biztos,h fog(tapasztalat)ha pedig megpróbálod amit írtam még jól is elsülhet a dolog,sok szerencsét;)
2010. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet csak az a baj h félénk vagyok:/ afélek h hülyénk néz :S amugy jöhtnek még tippek :D
2010. aug. 17. 16:44
 7/17 anonim ***** válasza:
Szivesen.Amúgy én is félénk vagyok,de sztem ha msn én kell ilyet megkérdezni úgy könnyebb.és ne félj attól,h hülyének néz,már miért nézne?hiszen a barátok csak találkozhatnak néha nem igaz?De ha úgy könnyebb akkor először úgy hívd el találkozni,h például "pár haverommal megyünk moziba nincs kedved jönni?"hidd el ott is lehet néha kettesben maradni mondjuk ha a többiek mögött mentek az oda és vissza úton. vagy úgy is lehet,h eljátszod,h rossz kedved van mert a barátnőd lemondta a mozit,és akkor írhatod,h bárcsak ráérne vki vagy megkérdezheted azt is,h nem tudsz vkit aki eljönne velem,hátha leesik neki a dolog és felajánlja,h szivesen elmegy veled.:)
2010. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
attól félek h a barátainak elmondja és mivel sok ember ismer majd mindneki hülyének néz ha esetleg nem teccem neki:/
2010. aug. 18. 09:49
 9/17 A kérdező kommentje:

am mit lehet kérdezni tőle? csak h beszélhessek vele:$

szia mizujs? nem baj h rádírtam? de vmit kérdezni kéne tőle ugy hátha jobban beindul a beszélgetés...:/

2010. aug. 18. 10:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem max csak akkor mondaná el a barátainak ha állandóan a nyomában lennél és idegesítően rátapadnál.Am én ilyeneket szoktam írni msn-en szia mizu? nem zavarlak?meg még miket is...nem tudom ez csak úgy jön magától...ahogy mondani szokták ússz az árral.De szerintem mindeképp kerülj hozzá közelebb mert sokkal jobb érzés az a tudat,h igenis megpróbáltam a dolgot de nem jött össze mint,h majd később azon gondolkodj mi lett volna ha megpróbálom.tapasztalatból mondom;)
2010. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!