Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztaltátok ezt? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok ezt? Mi lehet ennek az oka? Remélem jól el tudtam magyarázni.

Figyelt kérdés

Az ismerkedés elején még én vagyok aki kevésbé érdeklődik, kevesebbszer kezdeményez stb... ez nem azért van mert nem érdekel a másik, hanem mert nekem kell egy kis idő ahhoz, hogy bármi kialakuljon bennem.

Ezzel szemben a férfi már az elején 100% érzelmet tesz az ismerkedésbe mikor még nem is (annyira) ismeri a másikat. De ez egy ponton megfordul és már én teszek többet az ismerkedésbe/kapcsolatba és mintha a férfi már az eddigiekhez képest kevésbé érdeklődne.



2021. febr. 20. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem annyira nemtől függ, hanem személyiségtől.

Vannak olyanok, akik az elején túlidealizálják a másikat és a vágyaikat tolják az egészbe. Aztán, később nekik leesik, hogy a másik nem is olyan, amilyennek gondolták és kihátrálnak.

Aztán vannak, akik óvatosabbak először és utána élik magukat jobban a dologba.

2021. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen tapasztaltam. Sok pasi, amikor már nyeregben érzi magát, mert te is ragaszkodni kezdesz hozzá, akkor már nem töri magát annyira. Nem mondom, hogy minden pasi ilyen, de sokszor tapasztaltam én is.
2021. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
2-es lehet, hogy nem nyeregben érzi magát, hanem addigra érzelmileg kifárad abban, hogy mindig csak ő mutat ragaszkodást, és nem vagy alig kap viszonzást.
2021. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
És pont akkor fárad ki, amikor már megkapja a viszonzást? Milyen érdekes...
2021. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Amit te 100% érzelemnek hiszel, az szerintem csak szexuális vágy náluk, legalábbis az elején. Hű...de szerelmesnek tud kinézni egy szexuálisan feltüzelt férfi...
2021. febr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanúgy működik oda-vissza a figyelmesség és a kedveskedés most 24 év után is és az elején is. Nem hódított senki senkit, kölcsönösen egymásba szerettünk.
2021. febr. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltam én is.
2021. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!