Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én tapasztaltam úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztaltam úgy, hogy a rideg, bunkó lányok valójában sokkal normálisabbak, mint a kedves, cuki lányok?

Figyelt kérdés

A mindenkivel kedves lányok általában kétszínűek.Egy ideig nagyon kedvesek,de aztán hajlamosak elhidegülni.Nem tartják olyan sokra az emberi kapcsolatokat,hiszen van egy csomó barátjuk,van kiből válogatni.Nem ragaszkodnak a másikhoz.Gyakran okoznak csalódást.


De egy rideg lány,aki sok emberrel barátságtalan,teljesen más.Egy ilyen lánynak úgy kell kiérdemelnem a kedvességét.Ebből kifolyólag a kapcsolat is sokkal stabilabb,tartósabb lesz.Nem fog egyik napról itthagyni a másikra,sokkal jobban meg lehet benne bízni.Az ilyen lányok őszinték és kevésbé felszínesek is.


De ez nem csak párkapcsolatra igaz,hanem sima barátságra is.Én ezt tapasztaltam,nem tudom ti hogy látjátok.



2019. aug. 8. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány lánynál tapasztaltad ezt? Mert ha ez a jellenző, akkor én sok kivétellel találkoztam.
2019. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rideg és bunkó vagyok, de legalább nem kétszínű. 🙂
2019. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen nő vagyok. És ez igaz rám.
2019. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs séma erre. Bárcsak ilyen egyszerű lenne beazonosítani a nőket,h a mogorva külső mögött valódi kincs lapul. Nem mindig.

Mindenesetre a nagyon nyálasan kedves emberek ált. tényleg csak képmutatásból azok, ez így van. Mintha azt hinnék, hogy nem árulkodó a túlzó viselkedésük. Bókolnak, hízelegnek ezerrel, nagyon gyorsan bizalmaskodnak de mindig valamilyen érdek áll a háttérben.

2019. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon végletekben gondolkodsz. Én pl tök jól kijövök az emberekkel, mosolygós vagyok, könnyen beszélgetek, közvetlen vagyok de nyíltan elmondom a véleményem (sokan ezt bunkóságnak veszik), kiállok magamért, nem jópofizok ha nem bírok valakit. Van egy ilyen és egy olyan oldalam is.

Ahhoz hogy valakit kedveljek az illetőnek olyannak kell lenni. Semmi sem fekete vagy fehér.

2019. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Én olyat keresek inkább, aki őszintén kedves, nem önazonos bunkókat, sem sunyin jópofizókat. Ilyen is van remélem, nem csak az említett kettő.

33/f

2019. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Sokszor én is így látom.
2019. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Én rideg, bunkó vagyok idegenekkel, de akiket szeretnek, azokkal nagyon közvetlen, mosolygós. Pl. ha idegen bókol, azt utálom, ha ismerős, azt szívesen veszem. Nem vagyok az, aki mindenkivel pirul, flörtöl.
2019. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
A kétszínűek nem lesznek mindenkivel kedvesek, csak szépen kiválogatják kivel érdemes, és azzal kedvesek. Akik olyannal is kedvesek akitől semmi hasznot nem remélnek, ők nem kétszínűek. A rideg bunkók általában éppen ezért céltudatosabbak, csak a célközönséggel kedvesek, és néhány embernek csak a céltudatosság jön be.
2019. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 he84 ***** válasza:
100%

Nem csak az a 2 véglet van, akikről a kérdező írt. Eléggé túlzás, hisz mind emberek vagyunk, mindenki más és más, nem csak 2-3féle ember van. Én például pont őszinte, szókimndó és kedves nő vagyok, de azért mértékkel kedves, nem túlzottan és főleg eleinte jobban mértékkel, bár ez kicsit függ a másiktól is.


Nem kérek prvit!

2019. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!