Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyetben?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy 24 éves biszexpasi vagyok. Igazából mindkét oldal felé nyitok, de a jövőben majd úgy látom magam, hogy egy lánnyal éljem le az életem, meg gyerekeket is szeretnék stb. Pár hete egy netes oldalon, ahol férfiakkal ismerkedtem, megismertem egy srácot, aki nagyon bejött, meg az írása alapján is szimpatikus volt. Mondjuk eleve inkább egy kisebb kaland reményével vágtam bele, viszont a pasi felvetette, hogy ismerjük meg jobban egymást, ne név nélkül írjunk az oldalon, hanem massengeren (ez én a privát kapcsolataimra hagyom, és nem szoktam bejelölni senkit, akit az oldalon ismertem meg). Illetve a környezetem sem tudja, hogy mi a teljes szitu. Most viszon nem tudom őszintén mit tegyek, mert szívesen találkoznék vele, meg nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és be is jövünk egymásnak, de nem is szeretném beengedni egy olyan privát szférámba, amit nem feltétlenül erre szánok. Meg ez talán egy kiskapu is számomra így, hogy ha valami nem oké, nem is ismerjük egymást, és könnyebb véget vetni a dolgoknak. Tudom hülyén hangzik kicsit a történet, de ti mit tennétek?

2021. febr. 24. 03:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy messengeren írtok, még az ismerõseid nem fogják tudni mi a helyzet, lehet barátnak jelölés nélkül is írogatni. Ha ennyire egy hullámhosszon vagytok, szerintem hülyeség lenne csak emiatt elveszíteni egy potenciális barátot. Lehet több is kialakul köztetek, nem tudhatod. Ha meg valami félresiklik, fogod és tiltod. 29/f
2021. febr. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nincs kapcsolatod akkor baj nem lehet belőle.

Max neki is elmondod, hogy te nem szeretnél komolyabb dolgot tőle, csak ilyen átmenetit és ha megérti akkor oké. Ha csak privát kapcsolatokra használod a messengert, tehetsz egy kivételt nem? Azt csinálsz amit akarsz tehát meg is változtathatod ezt a "szabályt".

2021. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ha eleve nem akarsz kapcsolatot vele és még meg se ismerted, már azt nézed, hogyan építhetnéd le, akkor ne szivasd tovább.
2021. febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az egyes lehet jelölés nélkül is beszélgetni vagy,ha ismerősöd is lesz, senki nem fogja tudni, hogy az a srác, azért lett, az ismerősöd, mert biszex vagy.

Vagy csinálhatsz egy másik profilt erre a célre, amelyik megoldás neked a szimpatikusabb.

2021. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül ráírtam massengeren, találkoztunk, minden jól ment. Köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!