Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi aki tetszik. Régen jó barátok voltunk. Nem értem történhetett. Nem szól hozzám viszont felűnően néz. Mit tegyek szret vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha régen annyira jóba voltatok, akkor vedd fel megint vele a kapcsolatot..
2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont ez az! Hogy minden héten talizunk de nem tudom mi an vele! :? segíííts! :(
2011. jan. 29. 11:59
 3/4 anonim válasza:

Hát itt biztos történhetett valami, amiről valószínűleg nem tudsz, de benne valami megváltozott. Nem tudni ebből hogy negatív vagy pozitív irányban.

Amikor te hozzászólsz, hogy viselkedik, hogy válaszol?

Ha valószínű nem szeret: Leegyszerűsített , tőmondatokban válaszol, nem néz a szemedbe közbe, már már közönyös, próbálja minnél előbb lezárni a kommunikációt..


Ha valószínű szeret: Érzed rajta hogy izgul miközben beszéltek, (de ez nem feltétlenül törvényszerű, attól függ milyen típus) , a hanglejtése változatos, visszakérdez, kíváncsi,a tekinteted keresi folyamatosan, mosolyog közben, az ő arca érdeklődő..


Nos, melyik a jellemzőb inkább?

Egyébként megfinoman meg lehet tőle kérdezni, hogy..

-Valami baj van velem kapcsolatban, amiért nem szólsz hozzám, és mindig feltűnően nézel csak engem? nyugodtan mondd el, ha van valami.Csakmert régen olyan jól elvoltunk...És ez így nem jó..-

2011. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostanában nem szoktunk dumálni mert 1ikünk sem mer kezdeményezni...mit tegyek???????
2011. jan. 30. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!