Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt miért csinálják a fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálják a fiúk? Van rá vmi magyarázat?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval, tökre szimpi volt az első randin, haza is vitt. És mielőtt elbúcsúztunk, felajánlotta magától, hogy talizhatnánk jövő héten is. Felváltva írogattunk egymásnak, aztán feldobtam poénosan a talit és kikerülte a választ, és nem hívott el. Már épp elemgedtem volna, erre küldött egy képet és kérdezte hogy mizujs velem. Válaszoltam kb fél órán belül, és azóta meg se nyitotta az üzim. Én ezt nem értem, hogy ez mire volt jó, tökre azt az érzést keltette bennem, hogy szimpatikusnak talál, aztán így ghostingolt.

2021. febr. 28. 11:10
1 2 3
 1/21 noone91 ***** válasza:
42%

Ghostingolt. Értem.


Figyelj, próbálj meg nem a legszélesebb körben elterjedt szexpartnerkeresőn komoly kapcsolatot keresni. Lehet, de nem arra van kitalálva. Ha az első randin lefekszel vele, akkor az elvártak szerint cselekedtél volna.


Tehát, hogy válaszoljak is. Tekintettel az ismert adatokra, valószínűleg valaki hozzád hasonlóval kefél a tinderről. Legalábbis remélem.

2021. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Bocsáss meg a csúnya kifejezésért, de a töketlenek játszmáznak.:) Vagy csak elfoglalt. Mindenképp érdemesebb lenne tőle megkérdezni, hogy mi a valóság, ha őszinte, és van benne potenciál, akkor az itt kiderül.
2021. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Mégse vagy szimpi neki, csak gerinctelen ezt elmondani.
2021. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy annyira nem jöttél be neki mint gondoltad és azért írt rád mert unatkozott de közben válaszolt neki valaki más aki jobban tetszik neki.
2021. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a 3.-6. lehetsz nála a sorban jelenleg. Ha te csinos csaj vagy és ő egy jó pasi, akkor szerinted mennyi csinos csaj akarja még őt? Valószínűleg elég sok.
2021. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is az a helyzet, hogy fuz masokat is. az osszes ilyen. megoldas: talalkozz te is mas sracokkal.
2021. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Volr valami az elso randin koztetek?! Vagy van parkapcsolata, vagy masokat is fuz.. De en kapcsolatra gondolnek, vagy h van valakije neki azert ignoral, aztan ha nincs ott a no akkor pedig ir:) irok privit
2021. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagy nem ér rá(d)?
2021. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Talonban tart, amikor unatkozik rád ír. Egyébként ezt nem a férfiak csinálják, hanem az emberek.
2021. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ferfiak semmikepp sem csinaljak, max a fiuk akik eretlenek... :)
2021. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!