Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar majd minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar majd minden lány ezzel a nyávogóshangó nyálgombóc, puhapocs JUSTIN BIBER-ral járni, s az átlagos pasit már észre sem veszik? Ennyire agymoso a média vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 23:56
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Jéh, itt van 0 óra 26 perc és egy kis takony pisis sem védi szegényt, ajajajjj.

Lehullóban van Amerika csillaga...

....kejjetek fel má' bazz' mert nem tok aludni, s szeretnék a naiv hülyeségeitek röhögni egy jót,

vagy a hülyeségeitekkel annyira lefárasztanátok, hogy végre elaludnék...

2010. aug. 18. 00:26
 12/33 anonim válasza:

Áá nee! Már itt is? :D

Sose lesz nyugtom ettől a nyálas ficsúrtól? :S A Tv-be, az újságba, neten...mindenhol ott van! Nagyon sok kiscsajt ismerek, akik imádják, rajonganak érte. Ááá én nagyon nembírom. Amugy a kérdésre válaszolva, fogalmam sincs miért akar ettől a...nemistudomhogyhívjam egyéntől bárki is bármit. Megjelent itt a babapopsis arcával, és erre BUMM! XD

Jó jó, nem mondok róla több dolgot, csak eléggé kiakaszt engem is ez a dolog. :) Hátha kinőnek majd belőle...

Jaa amugy lehet, hogy én vagyok hülye, de talán elírtad a nevét. Justin BiEber..bocsánat, hogy közbeszóltam. :D További szép estét :)

2010. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
hát nem...
2010. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Csak ha a 13-14 éves lányokra pályázol.
2010. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

16 vagyok, de volt egy 14 éves csaj akivel meg akartam ismerkedni, de lekoptatott, miszerint ő Justin Bieber, vagy BiEber(?) felesége akar lenni.

És egyre többen vannak ilyenek.

Akkor most én is legyek vinnyogo rosszb.u.z.i. ?

2010. aug. 18. 10:14
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány vagyok és utálom azt a tagot még a nevét se tudom kiejteni...utálom a hangját amilyen b*zis meg mindent...szóval undorodom tőle...meg h tényleg már a 8évesek is oda vannak érte..pfujj..na jó itt befejezem..utálom és kész
2010. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Az a gyerek olyan, mintha kiherélték volna...lehet azért van ilyen vékony hangjaXDXDAm háát én sem tudom mit eszenk rajta...még csak nem is néz ki jól, és látszik rajta, hogy egy kisgyerek. És a mostani 13-14 éveseknek pont az ilyen kis nyálas ficsúrok a menők...szal jah:D

19/L

2010. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
52%

Én senkit nem ismerek, aki szereti, csak a 10-13 évesekig terjedő korosztályt.

Az én baráti társaságom például undorodik tőle. Szégyen, hogy ilyen emberek tudnak érvényesülni a mai világban :)

16/L

2010. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 nihi ***** válasza:
én 13/L vook és én k*vára utálom azt a Justin izékét
2010. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Én elsőnek aszt hittem h lány :D

de tényleg elég bu*is rozsaszin póló csőnadrág lányhang...

2010. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!