Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felutaztam miatta Pestre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felutaztam miatta Pestre, majd nem válaszolt 4 napig? Adnátok még egy esélyt így?

Figyelt kérdés

Van egy srác, igazából már régebbről ismerem, mert ugyanaz a szülővárosunk, egy gimibe is jártunk, de komolyabb sosem volt közöttünk. Volt pár éve egy időszak, amikor napi szinten beszéltünk, de ez elmúlt. Most viszont januárban rám írt, beszélgettünk, de találkozni sosem találkoztunk, mert ő Budapesten él, én pedig Debrecenben tanulok és hiába mondtam, hogy beszéljük meg, hogy egyszerre legyünk otthon, az neki nem jó, mert hogy olyankor a szüleivel van és nem nagyon ér rá. De mondta, hogy az tök jó lenne, ha néha Pesten lennék, mert akkor találkozhatnánk, mehetnék hozzá is, meg minden.

Múlt hétfőn írtam neki, hogy lesz egy pesti barátnőm szülinapja hétvégén és meghívott engem is, ott is alszom és akkor majd összefuthatnánk, vagy valami. Nagyon örült, beszéltünk erről a hét folyamán többször, de csütörtökön írt a barátnőm, hogy fáj a feje, lázas és így lefújva a buli. Írtam a srácnak is, hogy mi lett és így nem megyek, erre ő megsértődött, hogy "tudta, hogy beoffolom". Pedig nem erről volt szó, de mivel én is vártam, hogy találkozzunk, elintéztem, hogy ott aludjak egy másik barátnőmnél, szóval így csak miatta mentem.

Írtam pénteken reggel, amikor elindultam, arra még válaszolt, beszéltünk egy fél órát, majd semmi. Írtam neki este is, majd másnap reggel is, de azokra sem válaszolt... Csak közben Instagramra pl. tett ki storyt, meg elérhető is volt, szóval a telefon a keze ügyében volt. Szombaton este is írtam, arra sem jött válasz. Majd ma reggel írt annyit, hogy "dolga volt". Ennyit, semmi bocsi, vagy valami. De hogy menjek fel ezen a héten is és "próbálja úgy intézni, hogy beleférjek a napjába". Ja, max ha nem, akkor megint kuksolok a telefon mellett egész hétvégén... Meg engem az is zavart, hogy bocsánatot sem kért, hanem a szombat esti üzenetemre válaszolt kedd reggel annyit, hogy dolga volt.


2021. márc. 2. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kuka. Ne szórakozzunk már.
2021. márc. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Soha többé ne írj neki. Paraszt az ilyen. Legközelebb meg gondold meg, kiért vállalsz ekkora áldozatot.
2021. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha erre jársz, meghívlak téged is egy sütire, bocsánatkérés jeleként az ilyen barmok miatt... :D
2021. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ő nemhogy barátként, haverként, de még lehetséges (szex) partnerként se tekint rád.

Olyan szinten semmibe néz, hogy pontosan tudta, te miatta utazol fel, és leszarta. Sőt, nemhogy leszarta, még arra se vette a fáradtságot, hogy legalább kamuból eltűnjön arra a hétvégére. Pofátlanul posztolgatott, nem törődve azzal, hogy te közben meg vársz rá, és ezek után még benyőgte, hogy nem ért rá.

Ne haragudj, de ez a segg olyan szinten semmibe vesz hogy ez már nekem fáj.

És ezt már akkor lehetett tudni, mikor az anyjákra hivatkozott.

Van nekem is haverom, netes, akivel pl sose találkoztunk, de ugyan már... ha bármelyikünk hazautazk, van bennünk annyi, hogy odaböfögjünk egy: otthon vagyok, kevesebbet leszek-et.

Sajnos az emberek annyi mindent elő tudnak adni, és annyi mindent el tudnak színészkedni, ne ő is ilyen, de ő a gerinctelen fajta, aki teszi a szépet, majd gátlástalanul hazudik, de még azt is úgy, hogy leszarja, hogy te pontosan tudod, hogy kamuzott.

Szélsebesen ignoráld ezt a gyökeret.

2021. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!